VIDEO ⟩ "Rīgas satiksmes" autobusa šoferis piemirst maršrutu un avarē

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
SIA "Rīgas satiksme" autobuss, kurā iekāpšana paredzēta tikai pa priekšējām durvīm, savukārt izkāpšana - pa vidējām vai aizmugures durvīm.
SIA "Rīgas satiksme" autobuss, kurā iekāpšana paredzēta tikai pa priekšējām durvīm, savukārt izkāpšana - pa vidējām vai aizmugures durvīm. Foto: Ieva Leiniša/LETA

Piektdienas, 1. decembra rīts nelāgi iesācies kādam galvaspilsētas reisu autobusa šoferim. Vadītājs piemirsis maršrutu un pēc vairākām izlaistām pieturām centies apgriezt autobusu pareizajā virzienā, taču manevrs neizdevās un rezultātā tika izraisīta viegla avārija, ziņo TV3 raidījums "Degpunktā".

6. autobusa šoferis stāsta, ka viņš aizdomājies un nejauši nokavējis vajadzīgo pagriezienu. Viņam, braucot pa Augusta Deglava ielu, vajadzēja nogriezties pa labi uz Andreja Saharova ielu. Viņš šo pagriezienu aizmirsis un devies taisni. 

Šoferis sajutās slikti un nolēma ielaist autobusu pieturās stāvošos pasažierus Kaudzīšu ielā. Viņš apgriezās apkārt, taču secināja, ka nonācis pie nepareizās pieturas. Apgrieziena laikā autobuss uzdūrās uz ceļa barjerām, tās nolaužot. 

SIA "Rīgas satiksme" sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Baiba Bartaševiča-Feldmane norāda, ka negadījumā nav neviens cietis. Pasažieriem uzņēmums atvainojies. 

Vairāk skaties "Degpunktā" sižetā!

Video: "Degpunktā" sižets

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu