Evakuēta automašīna, kas Miera ielā paralizēja tramvaju satiksmi (2)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Tramvajs Rīgā. Ilustratīvs attēls.
Tramvajs Rīgā. Ilustratīvs attēls. Foto: Līga Gredzena/LETA

Svētdienas, 3. decembra, priekšpusdienā Miera ielā Rīgā nepareizi novietotas automašīnas dēļ tika paralizēta transportlīdzekļu satiksme. Nepareizi novietoti tika vēl četri spēkrati. Nu viens no tiem aizvākts, visiem auto ir piemēroti sodi. 

Par pārkāpumu visām automašīnām tika piemēroti sodi. Viena automašīna tika evakuēta, taču pārējos gadījumos auto īpašnieki paši ieradās notikuma vietā un pārvietoja tos.

Šādos gadījumos policijai ir tiesības evakuēt traucējošās automašīnas, taču vienmēr meklē ātrāko veidu, kā atjaunot transporta kustību.

"Atgādinām, ka sods par automašīnu novietošanu uz tramvaja sliežu klātnes ir 40 eiro, tomēr tās nav vienīgās izmaksas, ar ko jārēķinās pārkāpējiem - evakuācijas gadījumā ir jāsedz evakuācijas un automašīnas uzglabāšanas izmaksas, kā arī var nākties par pārkāpumu atbildēt civiltiesiski, proti segt uzņēmumam Rīgas satiksme radītos zaudējumus," uzsver policija.

Policija atgādina, ka tramvajs netraucēti var tikt garām ielu malās novietotajām automašīnām tad, ja starp tām un sliežu klātni ir vismaz viens metrs.

Komentāri (2)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu