FOTO ⟩ Krāšņi nosvinēta "Radio Skonto" 30. dzimšanas diena

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Piektdien, 1. decembrī, "Fantadroma" telpās "Radio Skonto" nosvinēja savu 30. dzimšanas dienu, kuras laikā arī tika noskaidrots leģendārās spēles "Mans mīļākais RADIO IR RADIO SKONTO" finālists.

Kopā svētkus svinēja gan RADIO SKONTO klausītāji, gan sadarbības partneri, atbalstītāji, draugi un kolēģi. Pasākumu atklāja čellu trio Melo-M, uzstājās tādi sabiedrībā atpazīstami mākslinieki kā Prāta Vētra, Laima Vaikule, Intars Busulis, Dons un Bermudu Divstūris. Pasākumu vadīja RADIO SKONTO ētera personība un pasākumu vadītājs Valdis Melderis.

"Mans mīļākais radio ir RADIO SKONTO" atslēgas vārdu spēle šogad norisinājās 19. gadu, un par tās uzvarētāju kļuva Mareks Freibergs no Liepājas. Šis ir otrais gads spēles pastāvēšanas vēsturē, kad tieši pirmais sazvanītais finālists tika pie galvenās balvas - jauna auto no SKANDI MOTORS.

RADIO SKONTO tika izveidots 1993. gada 15. decembrī. RADIO SKONTO šo gadu laikā strādājušas daudzas pazīstamas personības, kā, piemēram, Renārs Kaupers, Māris Olte, Katrīne Pasternaka, Valdis Melderis u.c. Šobrīd RADIO SKONTO ir lielākā komercradio stacija Latvijā ar 508 000 klausītāju ik nedēļu visā Latvijā.*

*Datu avots: "Kantar" Latvijā veiktais Radio auditorijas pētījums.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu