Graudiņa/Samoilova zaudējumu cieš arī sezonas finālturnīra otrajā mačā

Latvijas pludmales volejbolistes Tīna Graudiņa/Anastasija Samoilova
Latvijas pludmales volejbolistes Tīna Graudiņa/Anastasija Samoilova Foto: FIVB

Latvijas duets Tīna Graudiņa/Anastasija Samoilova ceturtdien Katarā pludmales volejbola profesionālās tūres (BPT) finālturnīra otrajā spēlē piedzīvoja zaudējumu trīs setu cīņā.

Graudiņa un Samoilova, kuras turnīrā piedalās ar īpašo ielūgumu un izsētas ar 10.numuru, A grupas otrajā spēlē ar 1-2 (14:21, 21:16, 10:15) piekāpās kanādietēm Melisai Hjūmenai-Peredesai un Brendijai Vilkersonei (5.)

Pēc neveiksmīga pirmā seta noslēguma, kurā Kanādas duets tika pie pārliecinoša septiņu punktu pārsvara, arī otrā seta ievadā kanādietes izvirzījās vadībā ar 4:1, taču latvietes panāca neizšķirtu 5:5.

Otrā seta turpinājumā Latvijas duetam izdevās iekrāt +4 (17:13) un izcīnīt uzvaru otrajā setā ar 21:16.

Izšķirošā seta sākumā Graudiņa/Samoilova izvirzījās vadībā ar 4:1, tomēr kanādietēm izdevās izlīdzināt rezultātu un pārņemt vadību (8:6). Kanādas duets turpinājumā tikai palielināja pārsvaru un tika pie panākuma trešajā setā ar 15:10.

Latvijas duets ceturtdien vēl plkst.17 spēkosies ar Vācijas pludmales volejbolistēm Svenju Milleri un Sinju Tilmani (8.).

Trešdien Latvijas pāris sāka finālturnīru ar zaudējumu pasaules ranga līderēm, pirmajā mačā ar 1-2 (13:21, 21:12, 9:15) piekāpjoties brazīlietēm Eduardu Lizboai un Anai Patrisijai Silvu, kuras izliktas ar pirmo numuru.

Savukārt kanādietes pirmajā spēlē ar 2-0 (23:21, 21:16) uzvarēja ASV duetu Kelliju Čenu un Sāru Hjūzu (4.), kamēr vācietes ar 2-1 (17:21, 22:20, 15:13) pārspēja amerikānietes un ar 0-2 (16:21, 22:24) zaudēja Brazīlijas duetam.

Piektdien noslēdzošajā A grupas spēlē Graudiņa/Samoilova tiksies ar ar amerikānietēm Čenu un Hjūzu.

Divās grupās pa piecām komandām dueti cīnās par trim pirmajām vietām grupā, sešām komandām turpinot cīņu "play-off" turnīrā.

Janvārī 2022.gada finālturnīrā Graudiņa/Samoilova cieta zaudējumu ceturtdaļfinālā.

Sacensības Dohā notiks no 6. līdz 10.decembrim.