Kolumbusas "Crew" futbolisti izcīna MLS Kausu

Kolumbusas "Crew" futbolisti sestdien kļuva par ASV un Kanādas futbola līgas MLS čempioniem, izcīnot MLS Kausu.

Savā laukumā notikušajā finālā "Crew" futbolisti ar rezultātu 2:1 (2:0) pārspēja "Los Angeles".

Pirmā puslaika otrajā pusē pēc spēles ar roku soda laukumā uz Losandželosas komandas vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, kuru Kučo Ernandess realizēja. Četras minūtes vēlāk Malte Amundsens ar teicamu piespēli atrada Javu Jeboā, kurš pēc nonākšanas vienatnē pret pretinieka vārtsargu panāca 2:0.

16 minūtes pirms pamatlaika beigām Deniss Buanga pēc paša sitiena bija pirmais pie atsistās bumbas un ar atkārtotu piegājienu raidīja to vārtos - 1:2.

"Crew" par MLS čempioni kļuvusi trīs reizes, iepriekš to iespējot 2008. un 2020.gadā. 2015.gada sezonas finālā Kolumbusas futbolisti zaudēja Portlendas "Timbers".

Vēl vairāk MLS titulu ir tikai Losandželosas "Galaxy" un Vašingtonas "United" komandām, kuras par čempionēm kļuvušas attiecīgi piecas un četras reizes.