Balinskim divas rezultatīvas piespēles uzvarā AHL mačā

Latvijas hokeja aizsargs Uvis Jānis Balinskis
Latvijas hokeja aizsargs Uvis Jānis Balinskis Foto: Florida Panthers (X)

Latvijas aizsargs Uvis Balinskis sestdien divreiz rezultatīvi piespēlēja Šarlotas "Checkers" uzvarā izbraukumā Amerikas Hokeja līgas (AHL) mačā.

"Checkers" izbraukumā ar 6:2 (1:0, 3:0, 2:2) uzvarēja Vilksbāras/Skrentonas "Penguins", kuras rindās nespēlēja Raivis Ansons.

Balinskis 16.minūtē vairākumā asistēja Zekam Dalpam spēles pirmo vārtu guvumā, bet 30.minūtē pēc viņa piespēles 2:0 panāca Brendans Perlīni.

Latvijas hokejists četrreiz meta pa pretinieku vārtiem un maču noslēdza ar +/- rādītāju +1.

Sešās AHL spēlēs Balinskis ir sakrājis septiņus (1+6) rezultativitātes punktus un divas soda minūtes.

Jau ziņots, ka dienu iepriekš šo pašu komandu cīņā Vilksbārā mājinieki bija pārāki ar 4:1.

Citā mačā Milvoki "Admirals" ar Gustavu Dāvi Grigalu uz rezervistu soliņa savā laukumā pēcspēles metienos ar 5:4 (1:1, 3:0, 0:3, 0:0, 1:0) pieveica Rokfordas "IceHogs".

Vilksbāras/Skrentonas "Penguins" ar 35 punktiem 31 spēlē Austrumu konferencē ieņem septīto vietu, "Checkers" ar 33 punktiem 29 mačos ir vietu zemāk, bet "Admirals" ar 35 punktiem 27 cīņās Rietumu konferencē ieņem sesto vietu.