VIDEO Grigals debitē AHL. Balinskis turpina krāt rezultativitātes punktus

Gustavs Dāvis Grigals
Gustavs Dāvis Grigals Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas aizsargs Uvis Balinskis svētdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Amerikas Hokeja līgas (AHL) mačā, kamēr vārtsargs Gustavs Dāvis Grigals piedzīvoja debiju Ziemeļamerikā otrajā spēcīgākajā līgā.

Balinska pārstāvētā Šarlotas "Checkers" viesos ar rezultātu 5:2 (3:0, 1:2, 1:0) uzvarēja Alentaunas "Lehigh Valley Phantoms".

Latviešu aizsargs otrā perioda otrajā minūtē palīdzēja panākt 4:0. Šajā cīņā viņš vienreiz meta pa vārtiem, iekrāja septiņas soda minūtes, no tām piecas par kautiņu, kā arī tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Šosezon Balinskim AHL septiņās spēlēs ir vieni gūti vārti, septiņas rezultatīvas piespēles un pozitīva lietderība +1.

Savukārt Milvoki "Admirals" ar Grigalu vārtos izbraukumā ar 3:4 (0:1, 2:2, 1:1) zaudēja Rokfordas "IceHogs".

Grigals šajā duelī atvairīja 22 no 26 metieniem. Šosezon latviešu vārtsargs aizvadījis 16 spēles ECHL līgas komandā Atlantas "Gladiators", kur ticis pie sešām uzvarām, vidēji mačā ielaižot savos vārtos 3,3 ripas un atvairot 90,5% metienu.

"Checkers" ar 35 punktiem 30 mačos ir astotajā pozīcijā Austrumu konferencē, bet "Admirals" ar 35 punktiem 28 cīņās Rietumu konferencē ieņem septīto vietu.