Salaspilī Vecgada dienā autobusa šoferis izsēdina bērnus

Apollo.lv
Foto: Kadrs no "Bez Tabu"

Salaspilī 31. decembra pēcpusdienā kādas vietējās iedzīvotājas bērni izsēdināti no autobusa, ziņo TV3 raidījums "Bez tabu".

Salaspiliete Sanita gada pēdējā dienā gaidīja, kad mājās pārradīsies meitas. Liels bija mātes pārsteigums uzzinot, ka bērni mājās atnākuši ar kājām, nevis atbraukuši ar autobusu.

"Salaspils "Galssbuss" autobusos bieži nestrādā karšu termināli. Manas meitas 31. decembrī netika ielaistas autobusā dēļ tā, ka šoferis, neko nepaskaidrojot, atteicās pieņemt kartes. Ja neesot skaidras naudas, tad jāizkāpj no autobusa. Bērniem bija jānāk uz mājām 3km. Kas tā vispār par attieksmi!? Arī mani pašu reiz gribēja izsēdināt no autobusa, ja nebūs skaidras naudas. Jau apnikuši mūždien neapmierinātie un sarūgušie Salaspils šoferi," raidījumam stāsta Sanita.

Autoransporta direkcijā (ATD) raidījumam skaidro, ka autobusos pasažieriem jābūt izvēlei, kā samaksāt par biļeti. Taču, ņemot vērā, ka konkrētais pārvadātājs ir privāts uzņēmums, tad sodu nevar piemērot par prasību neievērošanu. ATD pārstāve gan norāda, ka bērnus gan nedrīkst izsēdināt, ja nav iespējams maksāt ar karti.

Plašāk "Bez tabu" sižetā:

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu