"Viņi dzīvoja viesnīcā." Zināmi jauni fakti par Norvēģijā noslepkavoto latvieti

Apollo.lv
Foto: Dragon Images/Shutterstock

6. janvāra vakarā viesnīcā Norvēģijas vidienē atrasts Latvijas pilsones līķis, raksta norvēģu mediji. Policijas pārstāvis Tore Martins Gundersens atklājis jaunus faktus par notikušo slepkavību, vēsta Norvēģijas mediji.

Viņš norāda, ka šobrīd nav iemesla uzskatīt, ka vēl kāds bijis iesaistīts traģiskajā incidentā. Gundersens šobrīd nevar atklāt detaļas izmeklēšanas dēļ, taču viņš norādījis, ka incidents noticis latvietes viesnīcas numuriņā.

"Gan apsūdzētais, gan mirusī sieviete dzīvoja viesnīcā, jo viņi tur bija nodarbināti," stāsta policijas pārstāvjis.

Apsūdzētais ar sievieti pirmo reizi satikās, kad pērn jūnijā sāka tur strādāt.

"Viņu attiecības galvenokārt ir saistītas ar darbu viesnīcā. Turklāt viņiem nav bijušas ciešas attiecības, saskaņā ar mūsu rīcībā esošo informāciju," saka policijas pārstāvis.

Apsūdzētais arī policijai atklājis iemeslus, kāpēc nodūris latvieti, bet pagaidām policijas pārstāvis to nevar atklāt.

Jau vēstīts, ka sieviete bijusi aptuveni 30 gadus veca.

Aizdomās turamais ir aptuveni 30 gadus vecs Serbijas pilsonis. Viņš sadarbojies ar likumsargiem un atzinis sievietes nogalināšanu.

Sākotnējie autopsijas rezultāti liecina, ka sieviete nodurta. Tas atbilst arī aizdomās turamā sniegtajai informācijai, kurš pats par notikušo paziņojis policijai.

Otrdienas, 9. janvāra, rītā policija paziņoja, ka nogalinātās sievietes radinieki tikuši informēti.

Policijas prokurors Tore Martins Sobaks Gundersens medijam "GD" otrdien sacījis, ka slepkavība notika viesnīcā sievietes istabā.

Policija par slepkavību tikusi informēta sestdien plkst. 21.30. Vainīgais likumsargiem zvanījis īsi pēc slepkavības.

Gundersens sacīja, ka policija nevēlas teikt neko vairāk par apsūdzētā skaidrojumu, izņemot to, ka viņš ir atzinis visus faktus.

Slepkava atzinis, ka viņš sievieti sadūris ar nazi. Policija nazi ir konfiscējusi.

Gundersens pastāstīja, ka abi bijuši kolēģi viesnīcā, bet iepriekš nav bijuši pazīstami. Abiem nav bijušas ciešas attiecības.

Apsūdzētais vīrietis viesnīcā ieradies pērnā gada jūnijā un ir strādājis viesnīcā periodiski. Pēdējā reize bija no decembra vidus. Nogalinātā sieviete tur strādājusi ilgāk par slepkavu, sacīja Gundersens.

Gundersens arī stāstīja, ka pagaidām nevēlas atklāt slepkavas motīvus. Vainīgais līdz šim bijis nopratināts tikai vienu reizi.

Prokurors gan norādīja, ka apsūdzētais skaidrojis, ka bijis alkohola reibumā.

Slepkavībai sestdienas vakarā nav bijuši liecinieki. Viesnīcā tajā brīdī nav bijuši viesi, bet ir bijuši no 10 līdz 20 darbiniekiem.

Slepkavības izmeklēšana turpinās.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu