FOTO Lielākās pārmaiņas ieviesīs sievietes. Seriāls "Nemīlētie" atgriežas TV ekrānos

Apollo.lv
Foto: publicitātes

Pērnā gada nogalē iecienītā seriāla "Nemīlētie" sestās sezonas noslēgums pārsteidza ar negaidītiem pavērsieniem, atstājot arī daudzus neatbildētus jautājumus. Seriāla cienītājiem tālāko notikumu attīstību nenāksies gaidīt ilgi – jau 29. janvārī kanāla TV3 ēterā cīņa par varu un naudu turpināsies jaunajā sezonā "Nolādētie". 

Jaunā sezona aizvien vairāk vedīs pie apziņas, ka "vieglā nauda" neeksistē, jo rezultātā tā ir nolādēta. Tāpat kā likteņi tiem, kas pēc tās dzenas. Pēc nežēlīgās Artūra Vanaga nodevības pret saviem labākajiem un uzticamākajiem draugiem, turpina grūt arī Lorensa un Kūpera attiecības. Draugu un biznesa partneru starpā rodas liela neuzticība vienam pret otru. Liels satricinājums notiek arī Koganu ģimenē. Pēc sāpīga likteņa pavērsiena ģimenes vadības grožus pārņem Freda Kogana vecākais brālis – Alfrēds.

"Jaunās sezonas lielākās pārmaiņas ieviesīs sievietes, kuru šajā sezonā būs daudz vairāk nekā seriālā ierasts. Būs jaunas intrigas un attiecību līkloči. Atklāsies arī daudzi pagātnes notikumi, kuri ietekmēs turpmāko sižetu – cīņa par varu un naudu turpināsies jaunā līmenī. Pārsteigumu netrūks!" pastāstīja seriāla režisors Ričardas Vitkaitis.

Cīņā par varu un naudu jau iemīļotajiem tēliem pievienosies pavisam jauni personāži, ko atveidos Juris Kalniņš, Zanda Mankopa, Līga Zeļģe, Anatolijs Fečins, Miķelis Žideļūns, Krišjānis Salmiņš, Evija Krūze un citi.

Foto: "Nemīlētie" septītās sezonas tēli

"Jaunajā sezonā netrūks pārsteidzošu pavērsienu, kas skatītājiem noteikti šķitīs interesanti. Arī Morics nekur nav pazudis – viņu skars pārmaiņas, kā arī atklāsies šis tas no viņa pagātnes," stāsta Morica lomas atveidotājs Ivars Kļavinskis.

Seriāla "Nemīlētie" jaunā sezona "Nolādētie" kanāla TV3 ēterā no 29. janvāra būs redzama no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 21.10. Skaties ātrāk Go3 televīzijā!

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu