VIDEO Girgensons uz ledus atgriežas ar zaudējumu

Zemgus Girgensons
Zemgus Girgensons Foto: AFP / Scanpix

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons otrdien pielietoja vienu spēka paņēmienu Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda piedzīvoja zaudējumu.

"Sabres" mājās ar rezultātu 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) zaudēja Dalasas "Stars" vienībai.

Latvijas uzbrucējs šajā mačā uz ledus pavadīja astoņas minūtes un piecas sekundes, no kurām 16 sekundes spēlēja mazākumā. Girgensons pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu viesu metienu un speli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Mājinieku rindās vienīgos vārtus mača 26.minūtē vairākumā guva Teidžs Tompsons, bet viesu rindās ceturtajā minūtē vairākumā izcēlās Mets Dušens, kamēr uzvaru "Stars" nodrošināja Sema Stīla precīzais raidījums spēles 30.minūtē.

Viesu komandas vārtsargs Džeiks Otindžers atvairīja 47 no 48 metieniem, palīdzot "Stars" izcīnīt ceturto uzvaru pēc kārtas un pakāpties uz otro vietu Rietumu konferencē.

"Sabres" ar 48 punktiem 50 spēlēs ieņem 14.vietu Austrumu konferencē.

Bufalo komanda nākamo maču aizvadīs sestdien, kad savā laukumā uzņems Sentluisas "Blues" hokejistus.