"Nu lūk, viss. Viņš aizlidoja." Sedokova publiski apcer attiecības ar Timmu

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Dziedātāja un basketbolista Jāņa Timmas sieva Anna Sedokova sociālajos tīklos publiskojusi dziļdomīgu tekstu par abu attiecībām.

Timma un Sedokova jau kādu laiku dzīvo un strādā katrs savā pasaules malā. Abi gan pavisam nesen satikās Valentīndienā, kad Timma ieradās pie sievas ar dāvanām. 

Sedokova rakstīja, ka "šķiras jau divdesmito reizi", un arī savā jaunākajā ierakstā liek noprast, ka attiecības ir sarežģītas.

"Nu lūk, viss. Viņš aizlidoja. Dzīve ir neticama lieta. Un man nav ne jausmas, kad mēs atkal satiksimies un kādā statusā. Es pat nezinu valsti, kurā mēs kādreiz varbūt satiksimies," raksta Sedokova.

Foto: Instagram/annasedokova

"Bet tas, ko es zinu, – labākais, ko mēs šobrīd varam darīt, ir strādāt un dzīvot savu labāko dzīvi, jo citas mums nebūs. Un tad mēs ar visu tiksim galā..." tā dziedātāja.

Kā zināms, abi pērn atzīmēja trešo kāzu gadadienu. Šī ir Timmas otrā laulība. Viņš ar Sedokovu satuvinājās laikā, kamēr bija oficiāli precējies ar dēla mammu Sanu Timmu (tagad Ošu). Arī Sedokovai no vairākām iepriekšējām attiecībām ir trīs bērni.  

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu