FOTO ⟩ Interesantākie fakti par šova "Balss maskā" jauno sezonu

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Noslēpumainākais muzikālais šovs "Balss maskā" jau šo svētdien, 25. februārī, gatavs pārsteigt TV3 skatītājus ar jaunām maskām, košiem priekšnesumiem un noslēpumainiem pavedieniem. Šonedēļ skatītāji iepazīsies ar pirmajiem septiņiem šova dalībniekiem – Bebru, Kokteili, Planētu, Mutantu, Princesi, Papagaili un Virtuli.

Turpmākos 11 svētdienas vakarus kanāla TV3 skatītājiem būs iespēja sekot līdzi spraigajai minēšanas spēlei, kur par uzvaru cīnīsies trīspadsmit sabiedrībā zināmas personības. Šonedēļ maskas izpildīs savas iepazīšanās dziesmas, un sezonas atklāšanas raidījums solās būt pārsteigumu, deju un pozitīvas enerģijas piepildīts. Jau šonedēļ viena no maskām, kura būs nonākusi uz izbalsošanas strīpas, būs spiesta šovu atstāt, atklājot, kas aiz tās paslēpies.

Vakara laikā šova detektīvi – Samanta Tīna, Jānis Krīvēns jeb Krivenchy, Baiba Sipeniece-Gavare un Mārtiņš Spuris centīsies atmaskot dalībniekus, izmantojot viņu sagatavotos pavedienus. Tos dalībniekus, kuriem būs lemts nokļūt uz izbalsošanas svītras, izlems skatītāji klātienē, taču to, kuram būs jāizstājas no turpmākās sacensības un jāņem nost maska, lems šova detektīvi.

Uzzini interesantākos faktus par šova jauno sezonu!

Māksliniece Elita Patmalniece veidojusi Sirds un Burvja maskas. Elita masku veidošanai izmantojusi savus dizaina audumus un iedvesmu smēlusies no saviem ceļojumiem – Sirds ir ļoti meksikāniska, bet Burvis indiānisks. Savukārt multimākslinieks Kašers veidojis Bebra masku.

Mākslinieces Jana Čivžele un Anna Elīzabete Kristapsone veidojušas Lapsas un Sama maskas. Mākslinieces ļoti rūpīgi izpētījušas gan dzīvnieku izskatu, gan dabu, kā arī, veidojot tērpus, iedvesmojās no jaunākajām lielo modes namu kolekcijām.

Piecas maskas ir tapušas Lietuvā, kur tās veidoja dizaineri Agne Biskite un Aurims Aksis un masku meistari Taurs Kensmins, Marjus Zavadskis, Justs Cechovičus.

Šīs sezonas lielākās maskas ir Kokteilim un Virtulim.

Burvja spalvas šovam atvēlēja Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza putni.

Lapsas žabo pagatavošanai ir izmantoti gandrīz 10 m auduma, bet kopumā masku tērpu izgatavošanai ir iztērēti ap 400 metriem auduma.

Smagākā pieliktā maskas detaļa ir Fēniksa spārni, kuru platums ir 3 metri, bet Sama apģērbs sver aptuveni 8 kilogramus.

Šajā šova sezonā tiks izpildīti aptuveni 60 skaņdarbi.

Mārtiņš Spuris ir garākais cilvēks šajā sezonā visā "Balss maskā" sastāvā.

Jau šo svētdien, 25. februārī pulksten 20.30, skaties grandiozo minēšanas šovu "Balss maskā" kanālā TV3 un šķetini sagatavotos pavedienus kopā ar detektīviem!

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu