Odesā nogāzts Krievijas drons ietriecies ēkā. Bojā gājis viens cilvēks

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Drons. Attēls ilustratīvs.
Drons. Attēls ilustratīvs. Foto: Semisatch/Shutterstock

Ukrainas dienvidu pilsētā Odesā piektdienas vakarā notriekts Krievijas drons ietriecās dzīvojamā ēkā, izraisot viena cilvēka nāvi un smagi ievainojot vēl vismaz trīs cilvēkus, paziņoja varas iestādes.

Ukrainas armija apstiprināja, ka tas bija viens no pieciem droniem, kas tika notriekti virs Odesas apgabala Krievijas gaisa uzbrukumos, kurus Maskava veica otru nakti pēc kārtas.

"Viens no notriektajiem droniem nogāzās Odesas dzīvojamā rajonā, izraisot postījumus un ugunsgrēku kādā Odesas pagalmā. Lai gan ugunsgrēks tika ātri nodzēsts, viens no dzīvokļiem tika pilnīgi sagrauts," lietotnē "Telegram" paziņoja aizsardzības spēku amatpersonas.

Dzīvokļa īpašnieks gāja bojā, bet glābējiem izdevās izvilkt viņa sievu no gruvešiem. Divi iedzīvotāji no kaimiņu dzīvokļa tika aizvesti uz slimnīcu ar apdegumiem un citiem ievainojumiem.

Odesas apgabala kara administrācijas vadītājs Olehs Kipers apstiprināja, ka glābēji gruvešos atraduši vīrieša līķi. 72 gadus veca sieviete, kas guvusi smagus apdegumus un lūzumus, bija iesprostota gruvešos gandrīz divas stundas.

Tika izglābta arī kāda māte ar meitu, kuras nopietnā stāvoklī aizvestas uz slimnīcu.

Iepriekšējā naktī uz piektdienu Odesā gāja bojā trīs cilvēki, kad notriekts Krievijas trieciendrons "Shahed" nokrita uz kāda uzņēmuma ēkas Odesas rūpniecības zonā.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu