Kariņš saņem Ukrainas valsts apbalvojumu – "Nopelnu ordeni" (1)

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš
Ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš Foto: Gatis Rozenfelds, Valsts kanceleja

Latvijas ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš (JV) šodien no Ukrainas vēstnieka Latvijā Anatolija Kucevola saņēma Ukrainas valsts apbalvojumu - pirmās šķiras "Nopelnu ordeni", aģentūru LETA informēja Ārlietu ministrijā.

Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis apbalvojumu ārlietu ministram piešķīra pērnā gada 28.decembrī "par nozīmīgo personīgo ieguldījumu starptautiskās sadarbības stiprināšanā ar Ukrainu, atbalstu Ukrainas valsts suverenitātei un teritoriālajai integritātei, un globālā atbalsta veicināšanu Ukrainai".

Tikšanās laikā ar Ukrainas vēstnieku Kariņš izteicis pateicību Ukrainas valstij un tautai par pagodinājumu, un apliecināja Latvijas nemainīgu atbalstu Ukrainas valstiskumam un teritoriālajai nedalāmībai.

Latvijas visaptverošs ekonomisks, politisks, militārs un humāns atbalsts Ukrainai tiks turpināts līdz tās uzvarai, uzsvēra ārlietu ministrs.

Sarunā amatpersonas pārrunāja divpusējās sadarbības aktualitātes, kā arī Latvijas īstenotos diplomātiskos centienus Ukrainas un tās Miera iniciatīvas atbalstam.

Komentāri (1)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu