"Riga" izcīna otro uzvaru futbola virslīgā

"Riga FC" futbolisti
"Riga FC" futbolisti Foto: Paula Čurkste/LETA

"Riga" sestdien Rīgā "Tonybet" Latvijas futbola virslīgas otrās kārtas spēlē otro reizi šosezon uzvarēja ar 1:0.

"Riga" mājinieces lomā ar 1:0 (0:0) pieveica "Audu".

Vārtus 47.minūtē "Riga" guva pēc uzbrukuma pa labo flangu, kad Raivja Jurkovska piespēli pa zemi vārtu guvumā no vārtu priekšas pārvērta Marko Regža - 1:0.

"Riga" pirmajā kārtā viesos ar 1:0 pārspēja līgas debitanti "Grobiņu"/LFS, bet "Auda" mača kompensācijas laikā cieta zaudējumu spēlē ar Latvijas čempioni RFS (1:2).

Iepriekšējā sezonā "Riga" uzvarēja visās piecās savstarpējās cīņās - četrreiz virslīgā (2:0, 2:0, 1:0 un 1:0), kā arī Latvijas kausa ceturtdaļfinālā (4:0).

Vēl šodien plkst.16 stadionā "Esplanāde" "Daugavpils" uzsāka cīņu ar debitanti "Grobiņa"/LFS. Šī spēle tiešraidē tiek translēta tīmekļa vietnē "Sportacentrs.com".

Jau ziņots, ka dienas pirmajā spēlē Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukumā "Metta" ar 2:0 (1:0) pieveica "Liepāju".

Piektdien kārtas pirmajā spēlē "Valmiera" viesos ar rezultātu 1:0 pārspēja čempioni RFS.

Svētdien kārtas noslēgumā "Jelgava" uzņems "Tukums 2000"/"Telms" vienību.

Virslīgas čempionāts ar desmit komandu līdzdalību notiek četros apļos, katrai komandai aizvadot 36 spēles. 180 spēles paredzēts aizvadīt līdz 9.novembrim.

Pagājušajā sezonā otro reizi par čempioni kļuva RFS, kas nodrošināja uzvaru tikai pēdējā kārtā, izcīnot uzvaru pār "Metta" komandu ar 1:0.