Gudļevskis un "Fischtown Pinguins" DEL izslēgšanas turnīru sāk ar uzvaru

Latvijas hokeja vārtsargs Kristers Gudļevskis

Latvijas vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Brēmerhāfenes "Fischtown Pinguins" svētdien Vācijas hokeja līgas (DEL) izslēgšanas turnīra pirmo kārtu jeb ceturtdaļfinālu sāka ar panākumu.

Pamatturnīra uzvarētāja "Fischtown Pinguins" mājās ar 6:4 (2:0, 2:2, 2:2) pārspēja "Ingolstadt" un sērijā līdz četrām uzvarām izvirzījās vadībā ar 1-0.

Latvijas vārtsargs atvairīja 18 pretinieku metienus jeb 81,82% raidījumu.

Starp uzvarētājiem ar diviem precīziem metieniem izcēlās Ross Mauermans, kamēr pa reizei pretinieku vārtos ripu raidīja Markuss Vikingstads, Skailers Makenzijs, Kolts Edams Konrads un Kristians Vejse.

"Fischtown Pinguins" ar 107 punktiem 52 spēlēs pamatturnīrā ieņēma pirmo vietu 14 komandu konkurencē un uzreiz iekļuva ceturtdaļfinālā.

Brēmerhāfenes komandas vārtsargu trenera amatā darbojas Latvijas speciālists Edgars Lūsiņš.