Zīlem vārti un rezultatīva piespēle zaudētā Čehijas ekstralīgas ceturtdaļfināla spēlē

Latvijas hokeja izlases aizsargs Kristaps Zīle

Latvijas aizsargs Kristaps Zīle ceturtdien guva vārtus viņa un Jāņa Jaka pārstāvētās Litvīnovas "Verva" zaudējumā savā laukumā Čehijas hokeja ekstralīgas ceturtdaļfināla mačā.

Litvīnovas komanda bez diskvalificētā aizsarga Jāņa Jaka sastāvā ar 3:4 (0:0, 2:2, 1:2) pārspēja Brno "Kometa", sērijā līdz četrām uzvarām esot vadībā ar 2-1.

Zīle vārtus guva 29.minūtē, panākot 2:2, bet 53.minūtē viņš piespēlēja Līemam Kērkam vārtu guvumā vairākumā, mājiniekiem izvirzoties vadībā. Tomēr 77 sekunžu laikā divi gūtie viesu vārti ļāva uzvaru svinēt Brno hokejistiem.

Zīle spēlēja 18 minūtes un 59 sekundes, četrreiz metot pa vārtiem, divreiz izpildot spēka paņēmienus, mača izskaņā nopelnot divas soda minūtes, kuru laikā vārti netika zaudēti, un spēli beidzot ar labāko +/- rādītāju komandā +2.

Aizsarga Ralfa Freiberga pārstāvētā Hradeckrālovas "Mountfield" sērijā ar 1-3 piekāpjas Pardubices "Dynamo".