"Vai iespējams gulēt tikai četras stundas dienā?" Kristīne Jarve atklāj savu pieredzi

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: līdere

"Laika man ir akūti maz," atzīst "Deloitte" vadošā partnere Baltijas valstīs Kristīne Jarve. Vai iespējams gulēt tikai četras stundas dienā? Kā būt labai darbiniecei, sievai, mātei un vēl atrast laiku sev? 

"Ir 2011. gads, un es eksperimentēju ar sevi - mēģinu saprast, cik stundu dienā man ir nepieciešams atvēlēt miegam, lai es varētu normāli funkcionēt. Mans mērķis ir četras stundas. Esmu izlasījusi virkni slavenību autobiogrāfiju, kurās tiek atzīts, ka pārāk maz laika tiek veltīts miegam un tāpēc paspēj daudz.

Kāpēc es to daru? Es esmu pārcēlusies uz dzīvi Londonā. Strādāju starptautiskā uzņēmumā, vadu lielus projektus ne tikai Eiropas valstīs, bet arī Amerikā un Āzijā. Man līdzās ir cilvēki, kuri uzskata, ka panākumi, karjeras izaugsme un atzinība nāk tikai no tā, cik mēs paspējam izdarīt.

Es esmu 33 gadus veca blonda austrumeiropiete, kurai ir sajūta, ka visu laiku ir jāpierāda tas, ka esmu te tiesīga atrasties. Paralēli tam visam es cenšos būt laba māte, sieva, paspēt izdarīt kaut ko mājās, atrast laiku fiziskām aktivitātēm, kaut ko iemācīties un satikt draugus. Laika man ir akūti maz.

Mans eksperiments ar miegu beidzās ar to, ka ar četrām stundām man nepietiek - miegaam man ir nepieciešamas vismaz sešas stundas. Bet es secināju: ja aktīvi sevi pārvērt par cīruli, es atrodu pāris stundas dienā, kas man ir zelta vērtē. Tas ir laiks man sev. Pēc tam darbā jau esmu gatava visam, ko diena man nesīs," savu lekcijā par laika plānošanu saka Kristīne Jarve. 

Pie kāda secinājumiem nonākusi Kristīne Jarve, eksperimentējot ar savu spēju robežām? Skatieties video.

Kamēr gaidām iedvesmas forumu "Līdere 2024", piedāvājam vēlreiz noklausīties beidzamā foruma lektorus.

Vairāk par 2024. gada forumu "Līdere" lasi šeit.

Seko un iedvesmojies!

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu