"Šoreiz gribētu iesaistīt policiju." Alvis Hermanis kļuvis par viltus ziņu upuri

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Jaunā Rīgas teātra mākslinieciskais vadītājs Alvis Hermanis.
Jaunā Rīgas teātra mākslinieciskais vadītājs Alvis Hermanis. Foto: Evija Trifanova/LETA

Jaunā Rīgas teātra (JRT) mākslinieciskais vadītājs Alvis Hermanis saskāries ar nepatīkamu situāciju, ar kuru dalījies soctīklos. Arī Hermanis kļuvis viltus ziņu upuri.

Hermanis pirmdien, 1. aprīlī, dalījies ar nepatīkamo situāciju savos soctīklos: "Šorīt zvana mana mamma un bezgala uztraukusies prasa, vai man viss kārtībā. Tēvs nupat soctīklos izlasījis ziņu (LTV Panorāmas fonā uz ekrāna), ka vakar man esot notikusi sirdslēkme, ka es mirstot nost un ka dakteri cīnoties par manu dzīvību. 1. aprīļa joks manu heiteru gaumē. Tēvs saka, ka ziņa tagad esot jau pazudusi.

Diemžēl mans tēvs uztraukumā neattapa uztaisīt skrīnšotu un piefiksēt sūtītāju. Ja kāds to ir izdarījis, mans lūgums pieteikties. Šoreiz es gribētu iesaistīt policiju. Jo mani vecāki šo ļoti pārdzīvo un joki šeit beidzas."

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka Hermaņa vārds nav vienīgais, kas pēdējā laikā izmantots krāpniecībā. Pēdējā pusgada laikā krāpnieciskās publikācijās izmantots arī žurnālistes Ilzes Dobeles un Jāņa Dombura vārds, mūziķa Intara Busuļa un maestro Raimonda Paula vārds.

Ko darīt šādās situācijās? "Ziņot sociālo mediju administrācijai, izmantojot ziņošanas iespējas. Šim nolūkam "drossinternets.lv" ir sagatavojuši vērtīgu, informatīvu bukletu. Lasīt šeit.

"Droša interneta" pārstāvji uzsver: "Ja nereaģēsim, tad krāpniekiem vairs nebūs interesanti tērēt laiku, mēģinot apmuļķot cilvēkus Latvijā!"

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu