Balcera un Ķēniņa komandas tiek pie uzvarām NL līgas pusfināla mačos

Latvijas hokeja uzbrucējs Rūdolfs Balcers
Latvijas hokeja uzbrucējs Rūdolfs Balcers Foto: ZSC Lions/Twitter

Uzvaras Šveices augstākās hokeja līgas (NL) pusfināla sērijas mačos trešdien izcīnīja Latvijas uzbrucēju Rūdolfa Balcera un Ronalda Ķēniņa pārstāvētās vienības.

Balcera komanda Cīrihes "Lions" viesos ar 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) pieveica "Zug" vienību un sērijā līdz četrām uzvarām izvirzījās vadībā ar 2-0.

Vienīgos vārtus uzvarētāju labā mača 54.minūtē guva Svens Andrigeto.

Balcers no 19 minūtēm un 45 sekundēm laukumā teju piecas minūtes spēlēja vairākumā. Viņš atzīmējās ar septiņiem metieniem pa vārtiem, diviem bloķētiem metieniem un neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Ķēniņa pārstāvētā "Lausanne" pusfinālā sērijas otrajā mačā savā laukumā trešajā papildlaikā ar 3:2 (1:0, 1:2, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0) uzvarēja "Fribourg-Gotteron", panākot sērijā izlīdzinājumu 1-1.

Uzvaras vārtus mājinieku labā mača 117.minūtē guva Džeisons Fuks.

Latvijas uzbrucējs laukumā pavadīja 13 minūtes un 35 sekundes, izpildīja divus metienus pa vārtiem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Iepriekšējā sezonā par Šveices čempioni kļuva Ženēvas "Servette", kas finālsērijā ar 4-3 pieveica "Biel-Bienne".