FOTO Ar jaudīgu koncertu Liepājā Ainars Virga nosvinējis savu 60. dzimšanas dienu (1)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Aizvadītajā nedēļas nogalē Liepājas Olimpiskajā centrā ar vērienīgu un pilnībā izpārdotu koncertu "Liepājnieks" savu 60. dzimšanas dienu nosvinēja leģendārais "līvs" Ainars Virga.

Koncerta pirmajā daļā gaviļnieks muzicēja kopā ar Tomasu Kleinu un "Liepājas brāļiem" (Marhils, Guntis Veits, Guntars Račs, Igo, Ivo Fomins, Andris un Valdis Alviķi), savukārt otrajā daļā uz skatuves kopā ar jubilāru kāpa grupa "Līvi", dziedātāja Olga Rajecka, folkloras kopa "Stiprās sievas", Durbes kamerkoris un citi viesi, savukārt teicēja lomā iejutās rokeris Frīdis.

Vairāk nekā trīs stundas garajā koncertā, kurā klausītāji gan vairākkārt cēlās kājās, gan aktīvi dziedāja līdzi, gan gaviļnieku sveica ar stāvovācijām, izskanēja visi lielākie hiti no Ainara Virgas & Co repertuāra – no "Zīlītes" līdz "Ozolam", taču par koncerta kulmināciju neapšaubāmi izvērtās leģendārās "Līvu" dziesmas "Dzimtā valoda" atskaņojums.

Gan koncerta laikā, gan afterpārtijā, kas līdz pat rīta gaismai norisinājās uz Rožu zāles skatuves un kurā piedalījās jubilāra draugi, kolēģi un ģimene, Ainars saņēma gan viesu apsveikumus, gan ziedu klēpjus, kā arī trīs ļoti skaistas un garšīgas tortes.

Šo pašu Ainara Virgas jubilejas koncertprogrammu varēs dzirdēt arī 22. jūlijā Dzintaru koncertzālē.

Biļetes "Biļešu paradīzes" tīklā.

Komentāri (1)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu