Tev nebūs melot! Trīs Zodiaka zīmes, kuras ir kā melu detektori

Apollo.lv
Foto: fizkes/Shutterstock

Dažas Zodiaka zīmes vairāk nekā citas izceļas ar spēju instinktīvi atpazīt nekrietnību un maldināšanu. Astrologi nosauc trīs Zodiaka zīmes, kuras spēj atpazīt melus dažu sekunžu laikā.

Skorpions

Skorpioniem, kas pazīstami ar savu saprātīgo intuīciju un spēju ieskatīties dziļāk par virspusējo, piemīt dabisks talants atklāt melus. Skorpiona valdnieks Plutons simbolizē pārvērtības un noslēpumainību, dodot šai zīmei spēju intuitīvi nojaust slēptos motīvus un melus. Skorpioni bieži tiek raksturoti kā labi psihologi, kuriem piemīt spēja sajust, ka kaut kas nav labi. Viņi ātri spēj uzķert arī uzvedības neatbilstības.

Zivis

Zivis pārvalda ilūziju un intuīcijas planēta Neptūns. Zivīm piemīt dziļa emocionāla jutība, kas ļauj intuitīvi "lasīt" citu jūtas. Šī līdzjūtības spēja bieži vien sasniedz to līmeni, ka Zivis uztver neizpausto emocionālo zemtekstu, viegli atmaskojot tos, kas ir nepatiesi. Viņu tieksme sajust citu cilvēku emocijas ļauj pieķert pat prasmīgākos melus.

Jaunava

Jaunava izmanto savas dedzīgās analītiskās prasmes, lai atklātu melus. Jaunavas ir pazīstamas ar savu uzmanību detaļām un tendenci analizēt vārdus un uzvedību. Šī spēja ļauj viņiem pamanīt anomālijas un neatbilstības, kuras citi var nepamanīt. Viņu tieksme uz detaļām padara viņus par īsteniem melu detektoriem. 

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu