Transformatora piegādes dēļ šonakt gaidāmi satiksmes ierobežojumi maršrutā Vangaži-Rīgas HES

LETA
Daugavas Rīgas HES un tās ūdenskrātuve.
Daugavas Rīgas HES un tās ūdenskrātuve. Foto: Gatis Dieziņš/LETA

Saistībā ar 170 tonnu smaga transformatora piegādi uz Rīgas HES šonakt gaidāmi īslaicīgi satiksmes ierobežojumi maršrutā Vangaži-Rīgas HES, aģentūru LETA informēja transporta kompānijas "Ursus Forwarding" pārstāvji.

"Ursus Forwarding" aicina respektēt pavadošā transporta un Valsts policijas rīkojumus.

Kā informē "Ursus Forwarding" lielgabarīta un projekta kravu nodaļas vadītājs Edgars Krauze, transformatora piegādi veiks naktī uz svētdienu. Sastāva kopējais garums būs 34 metri, svars - 246 tonnas, augstums - 5,95 metri.

Satiksmes ierobežojumi un izmaiņas ir saskaņotas ar VSIA "Latvijas valsts ceļi" transporta projektā. Atbildīgie dienesti nodrošinās plānoto satiksmes ierobežojumu shēmu un brīdinājuma zīmju izvietošanu, skaidro Krauze.

Pārvadājumu veiks pa iepriekš saskaņotu maršrutu. To veiks pa Vidzemes šoseju (A2). Ceļu pārvadu Vangažos apbrauks, veicot apgriešanās manevru Vangažos, savukārt pie apgriešanās vietas pirms Garkalnes (virzienā no Siguldas uz Rīgu) pārvietošanos organizēs pa pretējā virziena brauktuves pusi. Satiksmes regulēšanas pasākumus, ceļu slēgšanu un lielgabarīta sastāva pavadību veiks sadarbībā ar Valsts policiju.

Plānota Vidzemes šosejas daļēja slēgšana, sākot no krustojuma ar autoceļu Āņi-Ādaži (V50) virzienā uz Rīgu. Tāpat daļēji tiks slēgts Vidzemes šosejas viadukts ar Tallinas šoseju. Maršrutu turpinās pa Tallinas šoseju līdz pat Rīgas HES. Salaspilī kustību organizēs pa pretējo braukšanas pusi.

"Ursus Forwarding" atgādina, ka pārvadājamā krava ir lielgabarīta kravas izmēros. Visa maršruta laikā to pavadīs divas pavadošā transporta automašīnas. Tāpat posmā no Garkalnes līdz Rīgas HES pārvietošanās atsevišķās vietās tiks organizēta pa pretējo braukšanas pusi, kas nozīmē, ka pārvadājumā iesaistīsies Valsts policijas automašīnas, kuras nodrošinās īslaicīgu satiksmes slēgšanu, garantējot drošību visām iesaistītajām pusēm.

SIA "Ursus Forwarding" 2022.gadā strādāja ar 11,835 miljonu eiro apgrozījumu un guva 52 536 eiro peļņu, liecina "Firmas.lv" informācija.

Uzņēmums reģistrēts 2007.gadā, un tā pamatkapitāls ir 10 000 eiro. Uzņēmuma īpašnieks ir Edgars Lācis.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu