VIDEO Līgava atceļ izplānotās kāzas un apprecas slimnīcā, lai viņas mirstošais tēvs varētu būt klāt

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Ekrānuzņēmums no video/TikTok/elis_linde12

Elizabete Linde nebija viena no tām meitenēm, kura bērnībā sapņoja par lielām kāzām ar greznu kleitu un aizbraukšanu medusmēneša ceļojumā ar jauno vīru lielā karietē ar baltiem zirgiem. Taču viņa vienmēr bija iztēlojusies, ka kāzās būs klāt arī tēvs.

Tāpēc, kad viņas tēvs Stjuarts mezoteliomas (ļaundabīgs audzējs plaušu vai vēdera dobuma apvalkā) dēļ bija piekalts pie gultas Manhetenas slimnīcā vien dažas dienas pirms kāzām, līgava mainīja kāzu plānus, lai viņas vienīgā kāzu vīzija tiktu īstenota.

"Es atcēlu saplānotās kāzas un apprecējos sava tēta slimnīcas istabiņā 3. jūnijā," 31 gadu vecā Linde pastāstīja "The New York Post". "Mans tētis bija viens no maniem lielākajiem atbalstītājiem. Viņam tur bija jābūt."

@elisabeth3744 the saddest and happiest day of my life 💔 #bride #marriage #weddingtiktok #strong #brave #loveislove ♬ a thousand years - Christina Perri

Sākotnēji kāzas bija plānotas 4. jūnijā.

Stjuarts bija ģimenes cilvēks un Volstrītas izpilddirektors. Viņš nomira 56 gadu vecumā 5. jūnijā - vien divas dienas pēc meitas kāzām.

Mēnešus pēc tēta zaudējuma Linde dalījās ar video no kāzu dienas, parādot kā viņa ar asarām acīs kāzu kleitā iet pa slimnīcas gaiteni pie līgavaiņa Devina un dēla Gabriela blakus viņas tēva gultai.

Video ātri vien guva plašu popularitāti, sasniedzot vairāk nekā 64,9 miljonus skatījumu video vietnē "TikTok".

"Tas bija sirreāli," jaunā līgava teica medijam. "Es ar tēti turējāmies rokās."

"Es pateicu viņam, cik ļoti viņu mīlu, un pateicos par visu, ko viņš ir izdarījis man un manam vīram," viņa sacīja.

@elisabeth3744 Replying to @Bloomingbellies3D part 2 of my wedding story #bride #marriage #weddingtiktok #strong #brave #grief #love #husbandandwife #dad ♬ original sound - elis_linde12

Linde uzskata, ka viņas tēvs un arī māte Ailīna ir spēlējuši lielu lomu, lai viņa un Devins joprojām būtu dzīvi. Jaunais pāris iepazinās rehabilitācijas centrā. "Mans vīrs un es bijām atkarīgi no narkotikām," viņa stāsta. "Tētis mums palīdzēja pārvarēt atkarību un neatsākt lietot."

"Tētis un mamma pieņēma mūs savās mājās, viņš mani motivēja atgriezties medicīnas māsu skolā un iegūt medicīnas māsas sertifikātu," piebilda Linde. "Viņš vienmēr pārliecinājās, vai manam dēlam, kurš viņu sauca par Dīdu, iet labi."

Dienu pirms Stjuarta nāves viņa un Devins ar grandiozu žestu izrādīja viņam savu pateicību.

"Manam tētim ir trīs meitas, bet viņš vienmēr bija vēlējies dēlu, kurš turpinātu nest dzimtas uzvārdu," sacīja Linde. "Tāpēc 4. jūnijā mēs lūdzām viņa atļauju vīram mainīt uzvārdu uz Linde, lai mūsu dēls būtu tas, kurš turpina dzimtas līniju."

"Tas bija ļoti īpašs un skaists veids, kā godināt manu tēvu," viņa sacīja, norādot, ka nenožēlo kāzu plānu maiņu.

Ēdināšanas uzņēmums, kā arī vairāki pakalpojumu sniedzēji, kurus viņa bija rezervējusi savām 4. jūnijā ieplānotajām un atceltajām kāzām, piešķīra viņas ģimenei kredītu, ļaujot viņiem vēlāk rīkot atsevišķu pasākumu.

"Mēs neko nezaudējām no tā, ka kāzas notika slimnīcā," sacīja Linde. "Mēs tikai ieguvām šīs lieliskās ģimenes atmiņas."

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām