"Mammai prasīju – kāpēc tik ļoti riebjos visiem." Samanta Tīna par dzīvi pēc uzvaras "O!Kartes akadēmijā" (6)

Apollo.lv
Foto: Ekrānuzņēmums no Youtube/Publicitātes, Apollo.lv kolāža

Dziedātājas Samantas Tīnas skatuves karjera aizsākās, pateicoties tam, ka savulaik viņa piedalījās realitātes šovā "O!Kartes akadēmija". Kā viņas dzīves pārvērtusies, pateicoties šim šovam, to dziedātāja pastāstīja sarunu šovā "Zilonis studijā".

Pirms 14 gadiem šovā "O!Kartes akadēmija" Samanta Tīna plūca uzvaras laurus. Šo laiku viņa vērtē kā vienu no spilgtākajiem dzīves piedzīvojumiem. "Tas bija ļoti spilgts pieteikums man kā dziedātājai, ļoti liels pakāpiens. Arī izaicinājumu projekts attiecībā pret sevi, jo bija ļoti daudz darba.

Atceros, kad tiku šovā, es teicu – iešu un darīšu maksimāli, jo es to daru sev. Lai augtu profesionālajā jomā, es darīšu visu līdz spēku izsīkumam, jo biju pārliecināta, ka mani izbalsos trešajā reizē. Es nebiju tā, kas varētu patikt cilvēkiem – ar mākslīgām skropstām, pīrsingiem, sarkaniem matiem.

Nemelošu, ka šad tad, atgriežoties nostalģijā, esmu "YouTube" uzlikusi šos video, un ko varu teikt – man nav kauns par šo meiteni. Es tikai varu būt vēlreiz pateicīga par šo pieredzi, jo tā man iemācīja ļoti daudz. Tas bija milzīgs darbs ar sevi, jo man šķita, ka protu visu, bet iegāju šovā un sapratu, ka neprotu neko," stāsta Samanta Tīna, kura šodien ir viena no populārākajām skatuves māksliniecēm.

Kad šovs beidzas un filmēšanas kameras vairs nav pavērstas pret dalībniekiem, vai iestājas tukšuma sajūta? "Es nekad neaizmirsīšu datumu, tas bija 16. maijs, mana uzvara bija noslēgums. Mēs visi dalībnieki stāvējām un domājām – tas ir viss? Ko man tagad darīt, jābrauc mājās? Mūs neviens nevedīs? Mēs neiesim visi kopā gulēt? Starp dalībniekiem bija izveidojušās ļoti ciešas un mīļas attiecības.

Tad drīzāk bija sajūta, ka esi izmests no laivas. Pirmās divas nedēļas bija ļoti grūti, jo tad beidzot tiec pie sociālajiem tīkliem. Ļoti liels paldies šova veidotājiem, ka mūs ļoti sargāja no sociālajiem tīkliem, mums tika atņemti telefoni, un tas palīdzēja koncentrēties. Kad beidzot tikām pie sociālajiem medijiem, sākām lasīt visu par sevi. Šķiet, esi uzvarējis, esi tuvāk savam sapnim, un pēkšņi lasi komentārus, un ir tāds kritiens.

Es atceros, ka zvanīju mammai un prasīju: kāpēc es tik ļoti riebjos visiem. Es to nevarēju saprast. Es taču gribēju tikai dziedāt," sajūtās par laiku uzreiz pēc šova noslēgšanās dalās Samanta.

Arī šodien Samanta nonākusi pie secinājuma, ka visiem izpatikt nav iespējams. Popularitātei līdzi nāk arī neglaimojoši komentāri. "Nedomāju, ka tā tam būtu jābūt, bet tā ir neatņemama sastāvdaļa. Tiklīdz kļūsti pamanāmāks, ne vienmēr tu patiksi visiem, un vienmēr būs par tevi viedoklis. Es to esmu pieņēmusi – tā ir medaļas otra puse. Vai nu esi mierā ar to, vai ej prom no turienes," saka Samanta.

Vairāk skaties video!

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu