"Sudden Lights" basģitārista Kārļa Vārtiņa sirds nu ir aizņemta

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: suddenlights/Instagram

Jaunā Rīgas teātra aktrise Agate Krista jau kādu laiku ir kopā ar grupas "Sudden Lights" basģitāristu Kārli Vārtiņu, raksta izdevums "Privātā Dzīve".

"Iepazināmies caur draugiem un ļoti ātri atradām kopīgu valodu. Iespējams, komunicēt ir tik viegli, jo abi esam skatuves cilvēki," par saskatīšanos ar mūziķi Kārli Vārtiņu saka aktrise Agate Krista.

"Mēs esam diezgan aizņemti – man ir jāstrādā darbdienu vakaros, bet Kārlim nedēļas nogalēs, tāpēc diemžēl netiekamies tik bieži, cik vēlētos," saka aktrise. "Skatuves mākslinieka profesija nav viegla. Tāpēc ir jauki, ka līdzās ir kāds, kurš mani saprot un atbalsta. Mums kopā ir tik labi," priecājas Agate.

Aktrise Agate Krista.
Aktrise Agate Krista. Foto: jrt.lv/

"Kārlis ir ļoti labs cilvēks ar lielu sirdi. Un tā ir īpašība, kuru nevar iemācīties. Tā vai nu ir, vai nav," draugu slavē aktrise.

Jaunieši bieži apmeklē arī koncertus un teātra izrādes.

Pirms attiecībām ar Kārli Agate Krista ilgu laiku bija kopā ar savu kolēģi režisoru un fotogrāfu Tomu Harjo, ar kuru iepazinās, studējot Jaunā Rīgas teātra aktieru kursā. Pāris bija kopā trīs gadus, tomēr pirms kāda laika viņu ceļi šķīrās.

Vairāk lasiet izdevuma "Privātā Dzīve" 23. aprīļa numurā.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu