Daugavpils Universitātes rektora Barševska uzkrājumi gada laikā pamatīgi palielinājušies

LETA
Jaunievēlētais Daugavpils Universitātes (DU) rektors, DU Zinātņu prorektors Arvīds Barševskis pēc DU Satversmes sapulces sēdes.
Jaunievēlētais Daugavpils Universitātes (DU) rektors, DU Zinātņu prorektors Arvīds Barševskis pēc DU Satversmes sapulces sēdes. Foto: Ivars Soikāns /LETA

Daugavpils Universitātes (DU) rektora Arvīda Barševska uzkrājumi pērn bija 81 863 eiro, kas ir par 49 033 eiro vairāk nekā gadu iepriekš, liecina viņa iesniegtā valsts amatpersonas deklarācija par 2023.gadu.

Barševskis DU rektora amatā atgriezās pagājušā gada aprīlī. Bez rektora amata Barševskis ieņēma arī universitātes senatora, zinātņu prorektora, Stipendiju piešķiršanas komisijas priekšsēdētāja un Budžeta komisijas locekļa amatus. Par darbu universitātē Barševskis saņēma kopumā 133 699 eiro.

No Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes, kur Barševskis bija padomes loceklis, viņš saņēma algu 11 378 eiro. Barševskis saņēma arī 4558 eiro no Valsts izglītības un satura centra, bet 100 eiro - no Latvijas Zinātņu akadēmijas.

Barševskim pieder divi īpašumi Daugavpilī un Šķeltavas pagastā, bet viens nekustamais īpašums Daugavpilī ir viņa valdījumā. Rektora īpašumā ir automašīna "Toyota Corolla".

Parādsaistību Barševskim pagājušā gada beigās nebija.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu