VIDEO "Šoreiz ļoti ilgi taurēja. Ļoti..." Atklāj jaunu informāciju par traģēdiju pie Salaspils dzelzceļa stacijas

Apollo.lv
Foto: Ekrānuzņēmums no Degpunktā sižeta

Otrdienas, 21. maija, rītā Salaspilī negadījumā uz dzelzceļa gājusi bojā nepilngadīgā. TV3 raidījums "Degpunktā" atklāj jaunu informāciju par notikušo traģēdiju.

Portāls "Apollo.lv" ziņoja, ka 21. maijā ap plkst. 8.35 Valsts policija saņēma izsaukumu Salaspilī, kur uz dzelzceļa sliedēm notriekta kāda pagaidām nenoskaidrota nepilngadīga meitene. Viņa mira notikuma vietā.

Raidījums "Degpunktā" ziņo, ka vilcienam, kas tobrīd piestāja Salaspils stacijā un pēc brīža izkustējās Rīgas virzienā, nācās veikt ekstrēmu bremzēšanu, kad tā priekšā parādījās jauniete. Diemžēl bremzēšanas ceļš bija par garu, skolniece tika notriekta un sabraukta.

"Parasti, kad iet vilciens pāri pārbrauktuvei, tad viņš uztaurē, bet šoreiz viņš ļoti ilgi taurēja. Ļoti. Mēs vēl visi darbinieki izgājām ārā skatīties, kas notiek..." raidījumam stāsta tuvējā veikala darbiniece Jolanta.

Policijā raidījumam norāda, ka bojāgājusī ir 17 gadus veca meitene. Šobrīd ir sākts kriminālprocess.

"Pēc policijas rīcībā esošās sākotnējās informācijas, jauniete, iespējams, nesagaidīja, kad tiks dota atļauja atkal šķērsot dzelzceļa sliedes, un nepamanīja, ka arī no otras puses brauc vilciens," raidījumam saka VP.

Video: "Degpunktā" sižets 

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu