VIDEO Pie tirdzniecības centra "Alfa" avarējis "Jaguar" kabriolets. Apturēta 1. tramvaja satiksme

Papildināts
Papildināts 14:52, 22. maijs, 2024
Foto: Ekrānuzņēmums no video

Šodien pirms plkst.14 Rīgā, netālu no tirdzniecības centra "Akropole Alfa" satiksmes negadījuma dēļ ir apstājusies 1. tramvaja kustība.

Kā novēroja aģentūra LETA, vieglā automašīna "Jaguar" netālu no Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas ietriecās stabā un aizšķērsoja tramvaju satiksmi.

"Rīgas satiksmes" pārstāve Baiba Bartaševiča-Feldmane aģentūrai LETA apstiprināja, ka noticis satiksmes negadījums un tramvaju kustība apstājusies abos virzienos.

Tiekot meklēti risinājumi, kā satiksmi ātrāk atjaunot.

Kā portālam TVNET norādīja Valsts policija, ap pulksten 13.40 Rīgā, Brīvības ielā pēc policijas rīcībā esošās sākotnējās informācijas notika ceļu satiksmes negadījums, kurā iesaistīta automašīna Jaguar.

Pēc sākotnējās informācijas ceļu satiksmes negadījumā cietusi viena persona. Valsts policija skaidro negadījuma apstākļus.

Savukārt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests komentārā TVNET norādīja, ka plkst. 13.45 VUGD saņēma izsaukumu uz Brīvības gatves un Šmerļa ielas krustojumu Rīgā, kur, kā liecināja saņemtā informācija, uz tramvaja sliedēm uz jumta apgāzusies vieglā automašīna un zem tās ir iespiests cilvēks.

Notikuma vietā konstatēts, ka automašīnā atradušies četri cilvēki un visi no tās izkļuvuši pirms VUGD ierašanās.

Visi cilvēki nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Ugunsdzēsēji glābēji atvienoja automašīnas akumulatora klemmes, novilka automašīnu no tramvaja sliedēm un atbrīvoja cela braucamo daļu. Plkst. 14.38 darbs notikuma vietā noslēdzās.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu