VIDEO Izcils "seivs" vai neprecīzs metiens? Epizode, kas lika Makdeividam atvainoties

Edmontonas ''Oilers'' līderis Konors Makdeivids
Edmontonas ''Oilers'' līderis Konors Makdeivids Foto: Jerome Miron/USA TODAY Sports via Reuters Con

Edmontonas "Oilers"sākusi Nacionālās hokeja līgas Stenlija kausa pusfināla sēriju ar uzvaru pret Dalasas "Stars" (3:2). Tomēr pēc spēles uzvaras vārtu guvējs Konors Makdeivids neslēpa savu sarūgtinājumu.

Ceturtdien, 23. maijā, "Oilers" otrajā pagarinājumā uzveica "Stars" vienību. 32 sekundes pēc papildlaika pārtraukuma Makdeivids meta garām Džeikam Otindžeram Dalasas komandas vārtos.

Lai arī "Oilers" kapteinim noslēgumā izdevās kļūt par spēles galveno varoni, tieši viņš, iespējams, bija pats neveiksmīgākais spēlētājs pirmajā pagarinājumā. Jau papildlaika 17. sekundē Makdeivids saņēma četru minūšu noraidījumu par spēli ar paceltu nūju.

Savukārt nepilnas sešas minūtes pirms pirmā pagarinājuma beigām viņš neizmantoja izcilu iespēju gūt uzvaras vārtus.

Intervijā pēc spēles Makdeividam tika uzdots jautājums par šo situāciju. Viņš atzina, ka ir vīlies sevī: "Vēlos visiem atvainoties, ka liku jums palikt augšā ilgāk. Tam bija jāiet iekšā. Tādu metienu ir jātrāpa. Otindžers ir labs vārtsargs, bet tur bija jābūt vārtiem."

Makdeivids arī uzslavēja komandu par skaitliskā mazākuma izdzīvošanu.