Pirmdienas horoskops: 3. jūnijs

Foto: Maple_Leaf/Shutterstock

Horoskops pirmdienai, 3. jūnijam.

AUNS

Mēdz teikt: ja kādas durvis ciet, nevajag tajās lauzties, jo blakus kādas citas ir atvērtas. Nenopūlies ar darbiem, kas nevirzās uz priekšu. Varbūt jāpadomā par jauniem projektiem.

VĒRSIS

Nedēļa sākas ražīgi. Daudz enerģijas, un sajūta, ka dari vairākus darbus reizē un atrodies vairākās vietās vienlaikus. Svarīga pareiza plānošana, lai nesākas haoss.

DVĪŅI

Darbā vai biznesā var nākties sastapties ar skeptiķiem, kas kritizē tavas ieceres. Pierādīsi savu taisnību, bet dari to rāmā, korektā formā, lai kādu neaizvainotu.

VĒZIS

Darba vidē iespējami neauglīgi strīdi un darbošanās tukšgaitā, tāpēc pārāk nepūlies. Varbūt laiks padomāt par atvaļinājumu. Vakarā izvēdini galvu garākā pastaigā vai izbraucienā ar riteni.

LAUVA

Profesionālajā vidē var būt negaidīti pavērsieni, jauni pienākumi, vadības maiņa vai kādas citas pārmaiņas, kas dara nemierīgu. Nepārdzīvo par to, ko nevari ietekmēt.

JAUNAVA

Nedaudz piņķerīgs nedēļas sākums. Varbūt pienācis laiks pavērtēt savu līdzšinējo profesionālo darbību. Vai tu savus resursus izmanto pilnībā un vai tie tiek adekvāti novērtēti materiālā izteiksmē?

SVARI

Darba vidē iespējama nesaprašanās, strīdi un pat intrigošana. Neuzņemies pārāk daudz darbu, jo profesionālajiem lietām, izaugsmei vai peļņas palielināšanai patlaban nav tas labākais laiks.

SKORPIONS

Tāda sajūta, ka darba dzīvē rutīna? Gribas pārmaiņas? Gribas jaunus plašumus? Vari pētīt darba sludinājumus, izstrādāt jaunus projektus, bet nestāsti par to citiem.

STRĒLNIEKS

Personības pilnveidošanās laiks. Jebkura pieredze ir jānoglabā atmiņu failos – vēlāk noderēs. Sekmīgi veidosi kontaktus, iegūsi jaunus paziņas un potenciālos darījumu partnerus.

MEŽĀZIS

Nemierīga un nesaprotama diena... Kaut arī vēlies visu kontrolēt, notikumi ritēs savu gaitu. Ļaujies plūsmai un kādā brīdī viss nostāsies savās vietās.

ŪDENSVĪRS

Steiga nav tas labākais sabiedrotais. Darbā uz mērķi virzies soli pa solim un rādi citiem priekšzīmi pēc principa: kas zina, ko grib, tas var visu, ko grib.

ZIVIS

Ir iespējas palielināt ienākumus un nevajag kautrēties runāt par adekvātu samaksu. Galvenais nav tas, kur mēs atrodamies, bet – kurp mēs virzāmies.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām