"Viņu līķus tur "Hamās"." Izraēlas armija paziņo par vēl četru ķīlnieku nāvi Gazas joslā

Foto: AFP/SCANPIX

Izraēlas armija pirmdien paziņoja, ka Gazas joslā ir miruši vēl četri no ķīlniekiem, kurus grupējuma "Hamās" kaujinieki 7.oktobra uzbrukumā nolaupīja Izraēlas dienvidos un aizveda uz Gazas joslu.

"[Izraēlas armijas] pārstāvji ir informējuši Haima Perija, Jorama Mecgera, Amirama Kūpera un Nadava Poplvela ģimenes (..), ka viņi vairs nav dzīvi un ka viņu līķus tur teroristu organizācija "Hamās"," teikts armijas paziņojumā.

"Mēs vērtējam, ka šie četri [ķīlnieki] tika nogalināti, esot kopā Hānjūnisas rajonā, kad tur notika mūsu operācija pret "Hamās"," atsevišķā videouzrunā pavēstīja armijas preses sekretārs kontradmirālis Daniels Hagari.

Nirimas kibuca kopiena Izraēlā iepriekš bija apstiprinājusi Izraēlas un Lielbritānijas dubultpilsoņa Poplvela nāvi.

"Hamās" brunotais spārns maijā kādā video paziņoja, ka Poplvels esot miris no ievainojumiem, kas gūti Izraēlas gaisa triecienos.

"Hamās" decembrī publiskoja video, kurā Perijs, Mecgers un Kūpers bija redzami dzīvi.

Izraēlas armija pirmdien arī paziņoja, ka ir Nirozas kibucā atradusi 35 gadus vecā paramediķa Doleva Jehuda līķi. Līdz šim tika uzskatīts, ka Jehuds tiek turēts par ķīlnieku Gazas joslā, bet tagad noskaidrojies, ka "Hamās" viņu nogalināja 7.oktobra uzbrukumā.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu