Trīs Zodiaka zīmes, kuras šajā vasarā gaida panākumi mīlas frontē

Apollo.lv
Foto: oneinchpunch/Shutterstock

Vasara ir jaunu iespēju laiks, arī mīlestības frontē. Astrologi nosauc, kuras Zodiaka zīmes gūs panākumus mīlas frontē tuvāko trīs mēnešu laikā. 

Vēzis

Partneris vai simpātija piedāvās ko negaidītu un, iespējams, pat dīvainu. Pirmais instinkts var likt pateikt nē. Taču, ja uz mirkli apstājies un iedomāsies, kāds neaizmirstams piedzīvojums tevi var sagaidīt, sapratīsi, ka ir vērts riskēt. Tavu ikdienu var patīkami mainīt kāds aizraujošs piedzīvojums, kas dāvās daudz priecīgu mirkļu. Dod iespēju savai otrajai pusei realizēt idejas – tās solās būt pārsteidzoši interesantas.

Lauva

Visums  gatavo patīkamu pārsteigumu. Ja tev ir simpātija vai jaunas attiecības tikai sāk veidoties, esi gatavs tam, ka vasaras otrajā pusē notikumi paātrināsies. Drosmīgi un atklāti dalīsies savās patiesajās jūtās ar mīļoto cilvēku, un viss ritēs savu gaitu, attaisnojot lielāko daļu cerību. Ja esat attāluma attiecībās, svarīgi atrast veidu, kā satikties biežāk un neuztvert partnera atbalstu kā pašsaprotamu. Tiem, kas esošajās attiecībās jūtas ne pārāk labi, iespējams, ir pienācis laiks pārtraukt attiecības. Šomēnes tev būs iespēja iepazīt citu cilvēku un sākt visu no jauna.

Ūdensvīrs

Jūsu šarms var piesaistīt interesanta cilvēka uzmanību, iespējams, pat tādu, kuru tagad uzskatāt tikai par draugu. Pūles, ko ieguldīsiet savās romantiskajās un draudzīgajās attiecībās, nepaliks nepamanītas. Tas, ko dāvināsi citiem, dubultā nāks atpakaļ. Parādiet visiem savu siltumu, rūpes un empātiju. Iespējams, šīs īslaicīgās sarunas ar kādu interesantu cilvēku izvērtīsies par kaut ko vairāk. 

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu