Laima Vaikule atklāti par diagnozi – vēzis (2)

Apollo.lv
Laima Vaikule
Laima Vaikule Foto: Ekrānuzņēmums no video

Dziedātāja Laima Vaikule raidījumā "1:1" atklāti pastāstīja par diagnozi – vēzis un to, kā slimība mainījusi viņas dzīvi un uztveri par pasauli.

Vaikule iepriekš ir publiski izteikusies par slimību, īpaši tāpēc, ka pēc šīs diagnozes daudziem mēdz nolaisties rokas.

"Šodien medicīna ir tik augstā līmenī, ka galvenais ir iet pie ārstiem. Vienreiz gadā tas ir jāizdara. Jo agrāk jums diagnosticēs, jo labāk. Jo šodien var dzīvot pat ar vissarežģītākajām slimībām daudzus, daudzus gadus," teic Vaikule. 

"Man bija 35 gadi, kad ar mani tas notika. Dabīgi, tā bija pirmā reize, kad sapratu, ka, izrādās, es arī esmu mirstīga. Līdz tam par to nebiju domājusi - tikai dejoju un dziedāju, bet te man viss sagriezās," atklāj dziedātāja.

"Es sāku mīlēt visu! Suņus, kaķus, kokus... Pēkšņi es redzēju, ka liepas cērt nost manā klātbūtnē. Es sāku saprast, ka es nedrīkstu nolauzt nevienu zariņu. Tas manī samainījās pēc slimības," stāsta dziedātāja.

"Es nevaru žēloties par to - man tas viss bija vajadzīgs. Es pārāk domāju par sevi 30 gados. Šodien es varu domāt par visu pasauli - man tas viss ir svarīgi. Mīlestība pret visu dzīvo, ieskaitot cilvēkus, kuri šodien gan mani ļoti, ļoti satrauc..." tā Vaikule.

Kā zināms, 1991. gadā amerikāņu ārsti Vaikulei konstatēja krūts vēzi. Pirms diviem gadiem izskanēja ziņas, ka dziedātāja atkal cīnās ar slimību. Viņa gan par to runājusi izvairīgi. 

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu