Iespēja būt Kristenas Stjuartes filmā. Aicinājums uz kastingu gan vīriešiem, gan sievietēm (4)

Apollo.lv
Foto: Reuters/ScanPix

Holivudas aktrise un režisore Kristena Stjuarte februāra beigās ieradās Latvijā, lai meklētu vietas savas jaunās filmas – biogrāfiskās drāmas "The Chronology of Water" – uzņemšanai. Zināms, ka daļa filmas tiks filmēta arī Latvijā. Nu studija "Forma Pro Films" interesentus aicina pieteikties fotosesijai un otrā plāna lomām.

Sakarā ar režisores Kristenas Stjuartes filmas "The Chronology of Water" (ASV) filmēšanu Latvijā studija "Forma Pro Films" aicina fotosesijai pieteikties vīriešus  attiecīgās vecuma grupās.

Tiek meklētas⁠ nebināras personas (18–35 gadi), Drag queens (18–45 gadi) vai vīrieši, kuri ir gatavi atveidot šo lomu, neformāla izskata cilvēki, kuri var būt ar tetovējumiem (18–38 gadi), un cilvēki ar redzamām rētām (18–45 gadi).

Fotosesija paredzēta jau piektdien, 14. jūnijā. 

Tāpat interesentes aicinātas pieteikties otrā plāna lomām ainām "Sieviešu peldēšanas komandas dalībnieces". Tiek meklētas sievietes no 18 līdz 25 gadu vecumam. 

Studija informē, ka ainas sieviešu dušā un ģērbtuvē ietver daļēju vai pilnīgu atkailināšanos. Vēlams dabīgs izskats, dabīgs apmatojums uz kājām un bikini zonā, bez tetovējumiem, pīrsingiem un permanentām procedūrām.

Filmēšanas periods būs no 25. jūnija līdz 31. jūlijam (1–2 filmēšanas dienas).

Kā zināms, Stjuarte februāra beigās ieradās Latvijā, lai meklētu vietas savas jaunās filmas – biogrāfiskās drāmas "The Chronology of Water" – uzņemšanai.

Martā kino zvaigzne amerikāņu šovā "The Late Show with Stephen Colbert" apstiprināja, ka filma patiešām tiks uzņemta Latvijā. "Es par šo filmu domāju jau sešus septiņus gadus. Es nezinu, vai tā būs laba, bet es par to ilgi esmu domājusi. Mēs filmēsim Latvijā. Tur piedalīsies Imodžena Pūtsa un Tora Bērča. Es šobrīd esmu pārņemta ar to."

Tāpat arī atgādinām, ka februāra beigās par sociālo tīklu hitu kļuva kadrs, kur Stjuarte pozē kādā Ikšķiles restorānā. Vēlāk aktrise tika manīta Rīgas centrā, apmeklējot vintāžas veikalu.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu