Katrīne Vasiļevska vairs netirgos "NL International" pulverus (6)

Apollo.lv
Foto: Riga Cocktail Festival/Facebook

Influencere un TV seja Katrīne Vasiļevska, kas ir vairākus gadus bijusi  Krievijā radītās tīkla mārketinga kompānijas "NL Internacional" līdere, pieņēmusi lēmumu aiziet no tās.

Viņa savā "Instagram" raksta: "Jau 13. jūlijā noslēgsies viens ļoti svarīgs posms manā dzīvē. Jūs zināt, ka es esmu totāla savas kompānijas patriote un, lai kādi laiki arī izdzīvoti, vienmēr teicu – es nekad neaiziešu no NL. (..)" Turpinājumā viņa raksta: "Tomēr... Pastāvēs, kas mainīsies."

Viņa atklāja, ka sāks darboties jaunā kompānijā, līdzi ņemot savu komandu. "Es pāreju pilnīgi jaunā kompānijā, līdzi ņemot savu mīļāko produktu un savu komandu! Mēs dodamies jaunā piedzīvojumā, un es jau tagad zinu, ka tas būs amazing (no angļu valodas pārsteidzoši).

Iepriekš Vasiļevska vairākkārt stāstījusi par saviem ienākumiem. Reiz viņa izteicās, ka katru mēnesi varējusi iegādāties labu automašīnu skaidrā naudā.

Vasiļevska vairākus gadus bija viena no Krievijas kompānijas "NL International" preču izplatītājām, kura par šo darbošanos saņem arī asu kritiku un nosodījumu pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā. 

"NL Internacional" ir Krievijā radīta tīkla mārketinga kompānija, kas dibināta Novosibirskā 2000. gadā.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu