Enerģija mutuļos. Horoskopi visām Zodiaka zīmēm no 17. līdz 23. jūnijam

Foto: Ilze Ozola/Shutterstock

Astroloģiskā prognoze visām Zodiaka zīmēm no 17. līdz 23. jūnijam.

AUNS

Vasara iedvesmo – labs garastāvoklis un vēlme baudīt dzīvi no visas sirds. Šajā nedēļā īstais laiks ballītēm, izklaidēm, izbraucieniem. Sabiedriski aktīvas un ar dažādiem notikumiem piepildītas dienas. Satiecies ar cilvēkiem, apmainies ar informāciju, dodies ekskursijā vai komandējumā. Darbā vai biznesā darbosies mērķtiecīgi un tādējādi radīsies iespējas palielināt ienākumus. Būsi pievilcīgs un šarmants, kas palīdzēs darījumos un var atnest arī pārmaiņas privātajā dzīvē. Varbūt Jāņu laikā satiksi savu simpātiju vai arī attiecības ar mīļoto kļūs ciešākas.

VĒRSIS

Daudz enerģijas – it kā tu būtu atklājis „perpetuum mobile”, mūžīgo dzinēju. Radīsies jauni plāni un šis ir piemērots periods karjeras veidošanai. Radošas idejas, oriģināla pieeja un mērķtiecība būs tavi trumpji. Ne tikai pats aktīvi darbosies, bet arī skubināsi kolēģus. Kāds no viņiem varbūt pukosies – kur tā jāskrien, darbs nav zaķis... Taču drīz vien pārliecināsi skeptiķus, ka ir vērts pūlēties, jo bankas kontā var parādīties tīkams cipars. Svētkos gan jāatpūšas un jāballējas. Jāņuguns gaismās sirdī var iekrist romantiska dzirksts.

DVĪŅI

Šajā nedēļā kārtīgi jāstrādā. Labs laiks, lai pavairotu ienākumus un iesaistītos jaunos projektos. Iespējams, jāuzņemas arī papildus pienākumi, jāaizvieto kolēģi, kas atvaļinājumā, vai vienkārši pirms svētkiem tik daudz darbu, ka tava komanda netiek galā. Kas jādara, tas jādara – vēlāk ar rezultātu būsi apmierināts. Sarežģītos jautājumos palīdzēs intuīcija: ātri orientēsies cilvēkos un situācijās. Nedēļas nogalē atskārtīsi, ka iekrājušies dažādi darbi mājas saimniecībā. Jāsakopj telpas un dārzs, lai jāņubērni neaplīgo. Nežēlo līdzekļus svētku galdam vai piknikam.

VĒZIS

Lieliski sapratīsies ar cilvēkiem un smaids atvērs daudzas durvis. Šajā nedēļā vari risināt jautājumus, kas kādu brīdi bijuši bez virzības. Enerģija mutuļos, būs mērķi un redzējums, kā tos sasniegt. Tiesa, darbā vai biznesā iespējamas mainīgas situācijas, taču tu ar visu tiksi galā. Ja vajadzīgs padoms, taujā draugiem – viņi tev ir lieliski un uz viņiem vienmēr vari paļauties. Nedēļas nogalē pievērsies saimniecības darbiem, taču nevajadzētu sākt remontu vai lielus pārkārtojumus. Līgo vakarā dodies ciemos vai izbraucienā pie dabas. Savu tiesu uzmanības prasīs attiecību tēma.

LAUVA

Nemierīga nedēļa. Darbā vai biznesā gūzma dažādu pienākumu, tāpēc vasarīgos priekus diez vai izdosies izbaudīt. Iespējamas saspringtas situācijas, kas tracina un krietni vien "spēlē uz nerviem". Ar piktošanos diez vai kaut ko panāksi, konflikti var tikai padziļināties. Ja kaut kas nav pa prātam, noskaiti līdz desmit un necīnies ar spītniekiem vai tiem, kam lielāka teikšana. Varbūt jāmeklē jauni darījumu partneri vai jāmaina darbs. Jāņu laikā gan centies darba lietas atlikt malā un mazliet atpūsties. Nav vēlamas skaļas izklaides, labāk klusi, mierīgi, savējo lokā.

JAUNAVA

Šajā nedēļā daudz pienākumu, bet strādāsi ar prieku, jo darbi ies no rokas, būs atzinība un gandarījums. Kādam šāda rosība var vest pretī karjeras virsotnēm. Iespējams piedāvājums, par kādu sen sapņoji. Tikai esi precīzs naudas lietās, visas norunas jānoformē juridiski korekti. Solījumi finanšu jomā var izrādīties lielāki, nekā vēlme tos izpildīt. Ar svētku tēriņiem nevajag pārspīlēt. Uzaicini pašus tuvākos, bet pēc tam dodieties kopā uz kādu brīvdabas pasākumu vai Jāņu zaļumballi. Brīvajiem ļaudīm ar papardes zieda meklēšanu jābūt apdomīgiem, labāk nemeties piedzīvojumos.

SVARI

Citi jau pin ziedu un ozollapu vainagus, bet tev visu nedēļu var šķist, ka līdz svētkiem tiek tālu, kā līdz Mēnesim. Vajadzēs kārtot darīšanas iestādēs un risināt lietišķas sarunas, pierādīt ideju dzīvotspēju, argumentēt un pārliecināt. Taču pūles nebūs veltas, jo pastāv iespējas noslēgt izdevīgas vienošanās. Turklāt tādējādi tu parādīsi savas spējas un tas nākotnē noderēs karjeras veidošanā. Vienīgi nesāc uzskatīt, ka esi visgudrākais un tavs viedoklis ir vienīgais pareizais. Vajadzīgs arī saprātīgs kompromiss. Svētku laikā mierīgi atpūties, skaļas aktivitātes nesniegs prieku.

SKORPIONS

Darbā daudz ideju, kuras vajadzētu prezentēt. Tas nekas, ja kolēģi jau svētku noskaņās – reiz pienāks tas brīdis, kad tās izrādīsies vērtīgas un būs tava zvaigžņu stunda. Ja esi čakli un uzcītīgi strādājis, tad var arī paņemt atvaļinājumu un doties ceļojumā. Vislabāk atpūtīsies dabā vai saulainā kūrortā pie ūdeņiem. Ja saulgriežus svinēsi tepat, tad prieku sagādās kultūras pasākuma apmeklējums un tikšanās ar draugiem. Sirdi sildīs romantiskas noskaņas un vēlme pēc piedzīvojumiem. Brīvajiem ļaudīm iespējas satikt liktenīgo sirdsāķīti.

STRĒLNIEKS

Jāsteidz, jāskrien, jāpaspēj... Šajā nedēļā trauksies ar paātrinājumu un pukosies, ka dienas nevar garākas pastiept. Taču tam būs rezultāts. Sekmīgi risināsi nopietnas, lietišķas sarunas, arī finanšu jautājumi sekmēsies. Būtu vēlams saorganizēt arī pēc Jāņu brīvdienām darāmo. Nedēļas nogalē pievērsies mājas darbiem. Zāļu vakaru labāk nosvinēt kopā ar savējiem, nelielā radu un draugu lokā. Paša siets siera ritulis un miestiņš, omulība un saturīgas sarunas. Ja attiecību jomā rodas problēmas, risini tās ar savu otro pusīti, bet neapspried ar citiem.

MEŽĀZIS

Visi apkārt dzīvos svētku noskaņās, bet tev domas pie darba. Šonedēļ tik daudz jāpaspēj izdarīt! Būsi citiem autoritāte, zināsi padomus visdažādākajās situācijās un kaldināsi lielus nākotnes plānus. Cita starpā arī finanšu jomā planētas sastājušās labvēlīgās kombinācijās – izmanto iespējas, piedāvā savas koncepcijas, priekšlikumus un risinājumus. Ar ienākumiem būsi apmierināts. Attiecībās pārdomu un pārmaiņu laiks. Gribēsi iedziļināties, analizēt un, iespējams, kaut ko mainīt. Brīvajiem ļaudīm Zāļu vakara enerģijas var uzdāvāt iepazīšanos, kam seko romantisks turpinājums.

ŪDENSVĪRS

Gribas baudīt vasarīgo brīvības sajūtu, siena un jāņuzāļu smaržu, taču dzīve ievieš savas korekcijas. Dzīve grib pārbaudīt tavu pacietību. Darbā neskaitāmi pienākumi, taču īpaši panākumi gaidāmi. Kādā brīdī tas var „sakrist uz nerviem”. Esi savaldīgs, padari to, kas nepieciešams, bet papildus pienākumus neuzņemies. Gan jau viss notiks tā vai tā. Nedēļas nogalē velti vairāk laika sev - atpūties un apdomā nākotnes plānus. Svarīga būs arī attiecību joma. Izturies pret to nopietni, un novērtē, ja līdzās ir cilvēks, uz kuru var paļauties. Svētku laikā dodies jaukā kompānijā kaut kur dabā.

ZIVIS

Gribētos vairāk viegluma un sākt baudīt saulgriežu svētku sajūtu, bet... darbi stājas cits aiz cita un tai rindai teju vai gala neredz. Ja reiz tā – tad runā par samaksu, ko katrai minūtei un katram „peles klikšķim” ir sava cena. Ņemot vērā to, ka darbā iespējama spriedze, vislabāk būtu doties atvaļinājumā uz kādu tālu zemi, kur neesi visiem sasniedzams. Ja tas nav iespējams, tad rēķinies, ka arī Jāņos domas kavēsies pie darba. Tomēr saulgrieži jāsvin! Aizraujoši piedzīvojumi iespējami privātajā dzīvē. Vienalga – vai esi brīvs, vai attiecībās, zini, ka papardei ir zelta ziedi.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām