Izlaists jaunākais WTA rangs – Ostapenko saglabā savu pozīciju

LETA
Aļona Ostapenko.
Aļona Ostapenko. Foto: AFP/SCANPIX

Publicēts jaunākais Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) rangs. Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko saglabājusi savu pozīciju.

Latvijas otrā rakete Darja Semeņistaja tikmēr pakāpusies sešas pozīcijas augstāk uz 110.vietu, Diāna Marcinkēviča pakāpusies par piecām vietām uz 320.pozīciju, bet Anastasija Sevastova atguvusi divas vietas un ierindojas 378.pozīcijā.

Daniela Vismane ir par trimvietām augstāk (396.), Kamilla Bartone atguvusi septiņas pozīcijas (690.), Valērija Kargina (1150.) ir piecas vietas augstāk, bet Margarita Ignatjeva atkāpusies par 25 ailītēm un ieņem 1210.vietu, kamēr Anna Ozerova ir par 66 vietām zemāk kā iepriekšējā rangā (1376.).

Pirmajā desmitniekā izmaiņas nav notikušas un ranga līdere joprojām ir poliete Iga Švjonteka, kurai seko Korija Gofa no ASV un baltkrieviete Arina Sabaļenka. Ceturto vietu saglabā Jeļena Ribakina no Kazahstānas, piektā joprojām ir amerikāniete Džesika Pegula, bet sestā - čehiete Markēta Vondroušova. Septītajā pozīcijā palikusi Jasmīne Paolīni no Itālijas, astoto vietu saglabā Džena Sjiņveņa no Ķīnas, devīto pozīciju arī šonedēļ ieņem grieķiete Marija Sakari, bet labāko desmitnieku noslēdz tunisiete Onsa Žabēra.

Dubultspēļu rangā Ostapenko saglabājusi 20.pozīciju, bet Semeņistaja ari šonedēļ ir 152.vietā. Vismane piedzīvojusi divu vietu kritumu uz 165.pozīciju, Marcinkēviča (230.) zaudējusi septiņas vietas, Bartone (403.) noslīdējusi par divām vietām, bet Ignatjeva atkāpusies par 35 vietām (780.). Marina Markina atguvusi vienu pozīciju (1226.), Ozerovai 160 vietu kritums uz 1325.pozīciju, bet Kargina pakāpusies vienu vietu augstāk (1331.), kamēr Marija Semeņistaja savu vietu rangā uzlabojusi par 19 pozīcijām (1549.).

Pasaules dubultspēļu ranga līderes godu saglabā beļģiete Elīse Mertensa, bet uz otro vietu pakāpusies jaunzēlandiete Erina Ratlifa, kura uz trešo pozīciju nobīdījusi taivānieti Suveju Sje.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu