Dragkvīns Calypso Royal cietis smagā ceļu satiksmes negadījumā. Tuvinieki lūdz atsaukties aculieciniekus

Apollo.lv
Papildināts 18:17, 17. jūnijs, 2024
Foto: amunadavis/Instagram

Pašmāju slavenākais "drag queen" Amuna Davis (īstajā vārdā Dāvis Ķimenis) savā "Instagram" aizvadītajās brīvdienās pastāstījis par tuva drauga Jāņa (plašākai sabiedrībai zināms kā "drag queen" Calypso Royal vai Jānis Lazdiņš) nelaimi. Viņš cietis smagā ceļu satiksmes negadījumā, un ārsti šobrīd cīnās par viņa dzīvību. Kamēr vēl nav skaidri zināmi visi notikušā apstākļi, Dāvis un tuvinieki lūdz atsaukties negadījuma aculieciniekus.

Dāvis aizvadītajā nedēļas nogalē lūdza sekotājiem padomu, kā rīkoties, nevarot sazināties ar savu draugu Jāni, kas plašākai publikai zināms kā "drag queen" Janīne. Dāvis saņēma ziņu no drauga Jāņa kolēģiem, ka viņš nav ieradies darbā. Dāvis jau tajā brīdī sapratis, ka kaut kas nav labi, jo Jānis esot ļoti atbildīgs.

Atbalstītāji ziedojumus Jāņa ārstēšanai aicināti veikt uz bankas kontu: DĀVIS ĶIMENIS LV18PARX0012183813000. Pie pārskaitījuma norādīt pamatojumu: "Ziedojums".

Dāvis iesaistīja glābšanas dienestus, lai tiktu drauga dzīvoklī, nodomādams, ka ar viņu kaut kas ir noticis mājās, taču viņa tur nebija. Viens no mediķiem izstāstīja, ka tajā rītā turpat netālu ir noticis satiksmes negadījums, un drīz vien noskaidrojās, ka tajā cietis Jānis. 

Dāvja rīcībā ir informācija, ka Jānis neilgi pirms plkst. 7 no rīta paņēmis "Bolt" skūteri, nobraucis vien dažus desmitus metru, un pēc nepilnām 20 minūtēm kāds atslēdza viņa skūteri.

Kamēr par notikušo ir daudz neskaidrību, Dāvis un Jāņa tuvinieki lūdz atsaukties notikuma aculieciniekus.

Negadījums noticis sestdienas, 15. jūnija, agrā rītā Stabu un Valdemāra ielas krustojumā. 

Dāvja draugs šobrīd ir ļoti smagā stāvoklī, un ārsti cīnās par viņa dzīvību. Dāvis lūdza nezvanīt uz slimnīcu un nejautāt par drauga stāvokli, jo tikai ģimenei ārsti ir tiesīgi stāstīt par cietušo.

Dāvis par jaunumiem sola informēt savos soctīklos.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu