Noslēpumaini notikumi Grieķijas salās – atrasti divi miruši tūristi, vēl trīs atpūtnieki pazuduši (1)

Apollo.lv
Foto: AFP/SCANPIX

Pēdējās dienās pienākuši ziņojumi par vairākiem cilvēkiem, kuri brīvdienu laikā pazuduši Grieķijas salās. Iepriekš bez vēsts pazudis tūrists no ASV 16. jūnijā atrasts miris Grieķijas salas Matraki pludmalē. Grieķijas varasiestādes Sikinosas salā meklē divas franču tūristes, tāpat Amorgosas salā tiek meklēts kāds 59 gadus vecs atpūtnieks, vēsta raidsabiedrība CNN. 

Mirušā amerikāņu tūrista mirstīgās atliekas svētdien atrastas klinšainā, visai nomaļā Matraki salas pludmalē. Līķi uzgājis cits atpūtnieks. Vīrietis bija pazudis kopš ceturtdienas, 13. jūnija. 

Patlaban nav zināms mirušā vārds vai pilsēta, kurā viņš dzīvojis. Ziņots, ka viņš pēdējoreiz redzēts kopā ar divām sievietēm kādā kafejnīcā 11. jūnijā. 

Matraki dzīvo 100 cilvēku, tā atrodas rietumu virzienā no labāk zināmās Korfu salas. 

Ugunsdzēsēju drons sestdien, 15. jūnijā kādā salas gravā atrada 74 gadus vecu nīderlandiešu tūristu. Viņš atrasts aptuveni 300 metrus no vietas, kur pēdējoreiz tika manīts. Aculiecinieki norāda, ka svētdien viņš apkārt staigājis ar manāmām grūtībām.

Piektdien, 14. jūnijā, tika ziņots par divām Sikinosas salā pazudušām tūristēm, kuras pameta savas viesnīcas, lai satiktos. Sievietes bija 64 un 73 gadus vecas. 

Nomaļā Sikinosa atrodas Kiklādu salās Egejas jūrā, tajā dzīvo mazāk nekā 400 cilvēku.

Savukārt varasiestādes Amorgosas salā joprojām meklē kādu 59 gadus vecu tūristu, kurš pazudis kopš 13. jūnija. Ziņots, ka viņš sevišķi karstā laikā viens devies pārgājienā.

Arī Amorgosa ir daļa no Kiklādu salām. 

ASV mediji norāda, ka pazudušais ir Alberts Kalibets, kurš pirms došanās pensijā strādāja par šerifu Losandželosā. 

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu