Kalvenes pagastā notikusi avārija. Cietušas divas personas (1)

Apollo.lv
Avārijas vieta. Ilustratīvs attēls.
Avārijas vieta. Ilustratīvs attēls. Foto: Shutterstock

Sestdien, 6. jūlijā, Dienvidkurzemes novadā, Kalvenes pagastā, kravas transportlīdzekļa un vieglās automašīnas sadursmē cietušas divas personas.

Iepriekš ziņots, ka 6. jūlijā ap pulksten 13.00 Valsts policijā saņemta informācija, ka Dienvidkurzemes novadā, Kalvenes pagastā uz autoceļa A9 notikusi sadursme starp transportlīdzekli "Scania", kuru vadīja vīrietis un automašīnu "BMW", kuru vadīja pilngadīgs jaunietis, kuram tika veikta braukšanas apmācība.

Negadījumā cieta automašīnā "BMW" esošais jaunietis un sieviete, kuri ar gūtajām traumām nogādāti medicīnas iestādē.

Valsts policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process un tiek skaidroti precīzi ceļu satiksmes negadījuma iemesli.

Ceļu satiksmes negadījums notika autoceļa A9 (Rīga-Liepāja) krustojumā ar autoceļu P115 (pagrieziens uz Kalveni).

Jau ziņots, ka CSDD statistika ir skaudra - salīdzinot 2022.gada un 2023.gada vasaras sākumu, pērn strauji pieaudzis ceļu satiksmes negadījumu skaits alkohola reibumā ar bojāgājušajiem un smagi cietušajiem.

Tāpat vēstīts, ka Latvijā ievērojami tiks palielināta vidējā ātruma radaru klātesamība uz autoceļiem. Ja pašlaik vidējā ātruma radari darbojas 16 ceļu posmos, tad pašlaik ir pieņemts lēmums trīskāršot radaru skaitu uz Latvijas autoceļiem. Satiksmes ministrija plāno virzīt izmaiņas, kas paredzētu transportlīdzekļa vadītājiem naudas sodus arī par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu līdz 10 km/h.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu