Skip to footer
Šodienas redaktors:
Eva Gaigalniece
Iesūti ziņu!

VIDEO Aizsardzības ministrijas darbinieki klaji pārkāpj noteikumus, parkojoties neatļautā vietā

Raksta foto

Kāds "Bez tabu" skatītājs ievērojis, ka jau kādu laiku atsevišķi Aizsardzības ministrijas darbinieki izmanto iestādes izsniegtās caurlaides, lai nekaunīgi pārkāptu ceļu satiksmes noteikumus, vēsta TV3 raidījums "Bez tabu".

"Bez tabu" skatītājs vairāku dienu garumā konstatējis, ka autovadītāji, kuriem izsniegtas ministrijas caurlaides, nekaunīgi novieto savus automobiļus aizliegtās vietās.

Ielas malā nepārprotami skaidri saskatāma nepārtrauktā līnija, kas liedz šajā vietā novietot automašīnas stāvēšanai.

Šajā vietā uzstādītas vairākas Aizsardzības ministrijas videonovērošanas kameras, kas liek domāt, ka ielas posms tiek pietiekami labi uzraudzīts. Par spīti tam, tiek pieļauts, ka pašā galvaspilsētas centrā ar ministrijas izsniegtām caurlaidēm tiek klaji pārkāpti ceļu satiksmes noteikumi.

Kā liecina internetā pieejamie fotouzņēmumi, šāds ceļu satiksmes risinājums šajā vietā ir jau vismaz kopš 2018. gada. Rīgas domes ārtelpas un mobilitātes departamentā norāda, ka šajā vietā ir gan nepārtrauktā līnija, gan stāvvietā bruģa segums atšķiras no vietas, kur stāvēšana ir aizliegta. Tas jāpamana pašiem - neattapīgiem autovadītājiem ceļa zīmi neuzstādīs.

Šobrīd ministrijas iekšpagalmā notiek remontdarbi, kā rezultātā pieejamais stāvvietu skaits īslaicīgi samazināts.

Vairāk informācijas "Bez tabu" sižetā.

Komentāri
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu