Horoskopi

7. februāris
Auns
21. marts - 19. aprīlis

Atskārtīsi, ka nepieciešams kaut ko papildus pamācīties, jo dzīve strauji steidz uz priekšu, viss plūst un mainās. Kāds saņems svarīgas ziņas no ārzemēm.

Vērsis
20. aprīlis - 20. maijs

Panākumi profesionālajā jomā, un tāpat arī labvēlīgs laiks biznesa sasniegumiem. Saki visu ko domā, tieši un atklāti, kā jau esi pieradis. Tas nāks par labu sadarbībai.

Dvīņi
21. maijs - 20. jūnijs

Sabiedrisko un profesionālo aktivitāšu diena. Labvēlīgs laiks tīklošanai: dažādos veidos paplašināsi kontaktus, satiksi un visu sarunāsi ar vajadzīgajiem cilvēkiem.

Vēzis
21. jūnijs - 22. jūlijs

Pastāv iespēja pēkšņi satikt cilvēkus, kas vēlas būt tavā komandā. Ikviena projekta pamatā, protams, ir aprēķini, un tie visticamāk parīdīs, ka tavas ieceres ir dzīvotspējīgas.

Lauva
23. jūlijs - 22. augusts

Labs laiks profesionālai izaugsmei, un iespējas apgūt jaunas prasmes. Vari arī ieplānot svarīgas darīšanas iestādēs vai bankās, veiksies lietišķajos jautājumos.

Jaunava
23. augusts - 22. septembris

Ir vērts arī mērķēt augstāk pa karjeras kāpnēm, ielūkoties darba sludinājumos, pieteikt sevi augstākam amatam. Ja par kaut ko šaubies, ieklausies intuīcijā.

Svari
23. septembris - 22. oktobris

Ja esošajā darbavietā kaut kas nav pa prātam, tad jāskata darba sludinājumi vai jāraksta biznesa plāns. Idejas tev labas, un vienmēr var atrast kādu brīvu nišu.

Skorpions
23. oktobris - 21. novembris

Darbā iespējamas pēkšņas situācijas un to risināšanai būs nepieciešama apņēmība un ātra reakcija. Ja kaut ko nezini, meklē informāciju tīmeklī vai konsultējies ar vecākajiem kolēģiem.

Strēlnieks
22. novembris - 21. decembris

Var gadīties, ka izveidojas kāda jauna sadarbība, kuras rezultātā rodas interesantas idejas. Kāds atklās, ka jāpapildina zināšanas, kāds sāks pastiprināti interesēties par tehnoloģijām.

Mežāzis
22. decembris - 19. janvāris

Svarīgi apspriest finanšu jautājumus, jo patlaban zvaigznes labvēlīgas, lai palielinātu ienākumus. Iespējams, jāmeklē jauni ceļi, jauni sadarbības partneri vai jāraksta projekti.

Ūdensvīrs
20. janvāris - 18. februāris

Darbs komandā ar domubiedriem būs auglīgs. Turklāt jādomā soli vai divus uz priekšu, jo ilgtermiņa pasākumi solās būt izdevīgāki. Visas ieceres piefiksē rakstiski.

Zivis
19. februāris - 20. marts

Vari domāt par jauniem projektiem un peļņas palielināšanu. Idejas būs neparastas un kreatīvas. Citi varbūt apšaubīs, vai tās tiešām realizējamas. Neklausies – tu zini, pa kuru ceļu jāiet.

Uz augšu