O, 21.03.2023.

Horoskopi

21. marts
Auns
21. marts - 19. aprīlis

Šī diena sekmīga, lai sāktu interesantus projektus, veidotu kontaktus, sapazītos ar jauniem darījumu partneriem. Arī naudas lietās var uzsmaidīt negaidīta veiksme, un pavērties jaunas iespējas.

Vērsis
20. aprīlis - 20. maijs

Šodien darbus nesasteidz un par iecerēm plaši nestāsti, jo bieži mēdz gadīties, ka ideja, kas virmo gaisā, nonāk pie kāda cita un tas pasteidzas pirmais. Uzmanīgam jābūt arī naudas lietās.

Dvīņi
21. maijs - 20. jūnijs

Par ideju trūkumu jāsūdzas nebūs, un varbūt ir vērts pieteikties kādos biznesa kursos, lai tās iegūst konkrētu veidolu. Ja izceļas strīdi, atceries, ka gudrākais piekāpjas.

Vēzis
21. jūnijs - 22. jūlijs

Darba pilnas rokas! Pienācis laiks izkāpt no ierastās komforta zonas un doties tālāk. Daudz ideju profesionālajā vai biznesa jomā. Ja rodas šaubas, mēģini tās pārvarēt. Tev izdosies!

Lauva
23. jūlijs - 22. augusts

Svarīga finanšu tēma, un ienākumi lielā mērā atkarīgi no pieredzes un zināšanām. Varbūt vajag iemācīties ko jaunu. Ieskaties kursu un semināru piedāvājumā, un ne tikai Latvijas tīmeklī.

Jaunava
23. augusts - 22. septembris

Var rasties jaunas iespējas karjerā vai biznesā – tādas, par kurām esi sen sapņojis. Radīsies lieliskas idejas un veidosies interesanta sadarbība. Taču ārpus darba eksistē arī privātā dzīve. Vakars piemērots randiņam.

Svari
23. septembris - 22. oktobris

Ja kārtojamas kādas darīšanas iestādēs, tad labi sagatavojies vai arī pārcel uz vēlāku laiku. Tāpat arī nav piemērots periods kredīta ņemšanai vai lielam līzinga pirkumam. Darbā daudz ideju un veiksmīgi risinājumi.

Skorpions
23. oktobris - 21. novembris

Var izcelties nevajadzīgi strīdi un pat intrigošana, bet tu pratīsi atrisināt situācijas un darbu traucētājus "nolikt pie vietas". Pēc tam jau diena būs ražīga.

Strēlnieks
22. novembris - 21. decembris

Ķeries pie tā, ko sen jau esi gribējis paveikt. Darba rezultāti priecēs un ar ienākumiem būsi apmierināts. Tikai neapstājies un nesāc dusēt uz lauriem.

Mežāzis
22. decembris - 19. janvāris

Darbā piebremzē vēlmi visu sakārtot pēc sava prāta, jo ideāli risinājumi ir liels retums. Ļauj kolēģiem izrādīt iniciatīvu, un sapratīsi, ka reizumis ir diezgan patīkami palikt maliņā.

Ūdensvīrs
20. janvāris - 18. februāris

Interesantas idejas un Fortūnas labvēlība. Var rasties iespējas būtiski uzlabot ienākumus, tomēr finanšu lietās esi uzmanīgs. It īpaši tad, ja darīšana ar lieliem ieguldījumiem.

Zivis
19. februāris - 20. marts

Turies tālāk no ļautiņiem, kas nepārtraukti čīkst un žēlojas. Darbs ir svarīgs, bet tāpat arī ģimene. Iespējams, jāpalīdz kādam no tuviniekiem vai jārisina saimnieciski jautājumi.

Uz augšu