Pk, 7.10.2022.

Horoskopi

7. oktobris
Auns
21. marts - 19. aprīlis

Viegli veidosi kontaktus un ar cilvēkiem sapratīsies teju vai no pus vārda. Prāts un loģika augstā līmenī. Vakarā jāpievēršas saimnieciskiem darbiem mājās.

Vērsis
20. aprīlis - 20. maijs

Darba nedēļa vēl nav galā, bet domās tu jau esi pie savējiem. Parūpējies par tuviniekiem, savu un viņu labsajūtu pavisam ikdienišķās lietās. Sagatavo krājumus ziemai, konservē, vāri ievārījumus un piepildi saldējamās kameras.

Dvīņi
21. maijs - 20. jūnijs

Ir piemērots laiks, lai izvirzītos, parādītu savas spējas un pretendētu uz augstāku amatu. Vakarā izej sabiedrībā, apmeklē kultūras pasākumus vai satiecies ar draugiem.

Vēzis
21. jūnijs - 22. jūlijs

Labi darbosies intuīcija un tu lieliski orientēsies situācijās un cilvēku nolūkos. Tomēr pirms pieņemt kādu lēmumu, ievāc praktisko informāciju un to rūpīgi izvērtē.

Lauva
23. jūlijs - 22. augusts

Vēlme pēc pārmaiņām. Nebīsties realizēt to, ko sen jau esi vēlējies. Privātajā dzīvē jāgādā par saskaņu. Ja pārāk gribēsi diktēt kārtību mājās, ar pārējiem ģimenes locekļiem var izcelties strīdi.

Jaunava
23. augusts - 22. septembris

Komunicē ar cilvēkiem, uzklausi viedokļus, lasi un sērfo internetā – tas viss var izrādīties ļoti noderīgi. Pēc garās darba nedēļas vislabāk jutīsies vakarā mājās kopā ar savējiem.

Svari
23. septembris - 22. oktobris

Jābūt apdomīgam naudas lietās. Nav vēlami pirkumi un tēriņi par skaistiem niekiem. Uztaisi revīziju garderobē un nodod labdarībai to, ko pats vairs nevalkāsi.

Skorpions
23. oktobris - 21. novembris

Domāsi par globālām lietām, analizēsi un vērtēsi. Iespējams, radīsies pārliecība, ka ierastajā dienu ritmā kaut kas ir jāmaina. Dodies uz mērķi bez steigas un radikāliem lēmumiem.

Strēlnieks
22. novembris - 21. decembris

Svarīga finanšu tēma, kaut kas tajā var bremzēties, tāpēc tēriņos esi apdomīgs. Attiecību jomā sirds ilgosies pēc romantikas un lidojuma pus solīti virs zemes. Ļauj mīļotajam cilvēkam noprast, ko jūti.

Mežāzis
22. decembris - 19. janvāris

Garastāvoklis lielā mērā atkarīgs no ienākumu apjoma un stabilitātes. Nevajadzētu aizņemties vai aizdot. Pievakarē dažādas pārdomas par privāto dzīvi. Jātiek skaidrībā ar sevi.

Ūdensvīrs
20. janvāris - 18. februāris

Sargies no stresa un neņem katru sīkumu tuvu pie sirds. Darbā diezgan nemierīgi, taču var rasties iespējas pavairot ienākumus. Finanšu tēma būs svarīga, un peļņas jautājumiem vajadzētu pieiet mērķtiecīgi.

Zivis
19. februāris - 20. marts

Sabiedriskās aktivitātes – tevi aicinās piedalīties pasākumos, apmeklēt kādu salidojumu vai ballīti. Piektdienai piestāv vis no iepriekš minētā. Un, protams, arī pozitīvas emocijas.

Uz augšu