Horoskopi

12. jūlijs
Auns
21. marts - 19. aprīlis

Piektdiena kā jau piektdiena. Gribēsi darbu beigt ātrāk, lai satiktos ar saviem mīļajiem. Viņi pēc tevis noilgojušies. Dari tā, jo šī diena nav piemērota profesionāliem varoņdarbiem.

Vērsis
20. aprīlis - 20. maijs

Sarunās ar kolēģiem vai biznesa partneriem nedrīkst pārāk piekāpties, taču arī pārlieka sava viedokļa uztiepšana var radīt konfliktus. Ideālais variants – zelta vidusceļš.

Dvīņi
21. maijs - 20. jūnijs

Bezbēdīgs, mazliet vējains noskaņojums – kā jau dažkārt piektdienā. Ja vari, beidz darbus mazliet ātrāk. Aizejošā nedēļa bijusi gana darbīga, un tu esi pelnījis atpūtu.

Vēzis
21. jūnijs - 22. jūlijs

Visiem jāpalīdz, viss jāatrisina... Tev plaša sirds, bet skaties, vai darbā neesi uzņēmies par daudz. Spēks un enerģija nepieciešama arī mājas saimniecībā un attiecību tēmā.

Lauva
23. jūlijs - 22. augusts

Būsi šarmants un pievilcīgs, atstāsi labu iespaidu, taču uz to paļauties nevajadzētu. Ar simpātiju izrādīšanu var rasties kādi pārpratumi. Tostarp arī lietišķajā jomā.

Jaunava
23. augusts - 22. septembris

Nevajag censties pārtaisīt pasauli, tas tikai radīs stresu, un enerģija izčākstēs tukšumā. Gudrākais paklusē un izdara tā, kā pašam šķiet pareizi. Tev viss lieliski izdosies.

Svari
23. septembris - 22. oktobris

Dažus rūpju brīžus var sagādāt finanšu tēma. Iespējami palieli tēriņi par izklaidēm vai kultūras pasākumiem. Sevi nevajag iegrožot – labāk domā par jaunām peļņas iespējām.

Skorpions
23. oktobris - 21. novembris

Radīsies neskaitāmas labas idejas, būs radošā dzirksts un izpratne, kā to visu realizēt praksē. Laba diena profesionālajai izaugsmei vai biznesa veidošanai. Izmanto iespējas!

Strēlnieks
22. novembris - 21. decembris

Ir ideja, bet jāmeklē domubiedri. Turklāt tādi, kas izprot arī praktisko pusi. Šodien svarīgi izrēķināt visu līdz pēdējam sīkumam. Biznesā svarīgi ir skaitļi.

Mežāzis
22. decembris - 19. janvāris

Latviešu sakāmvārds vēsta: „Kas velk, tam krauj.” Ir jāprot pateikt striktu „nē”, kad tas nepieciešams. Visu pasaules naudu nav iespējams nopelnīt. Un nemaz ar’ nevajag.

Ūdensvīrs
20. janvāris - 18. februāris

Kādā pasākumā var būt iespējas satikt līdzīgi domājošus cilvēkus, kas vēlas sadarboties. Neformālā gaisotnē sarunas sokas labāk, bet ir vērts norunāt lietišķu tikšanos.

Zivis
19. februāris - 20. marts

Lietišķajā jomā notikumi mainās kā stikliņi kaleidoskopā, un neparedzēti apstākļi var būt stiprāki par taviem plāniem. Ja kaut kas neizdodas uzreiz – nogaidi.

Uz augšu