Horoskopi

9. decembris
Auns
21. marts - 19. aprīlis

Pēc ražīgās darba nedēļas mierīgi jāatpūšas. Izgulies un pēc tam dodies izbaudīt ziemas priekus. Privātajā dzīvē sirdī siltas emocijas, un brīvajiem ļaudīm var atklāties slepenas simpātijas.

Vērsis
20. aprīlis - 20. maijs

Ģimenes un saimniecības diena. Pēc darba nedēļas gribēsi pārbaudīt un ieviest kārtību: kurš ko ir vai nav darījis? Vai kāds, izņemot tevi, ir parūpējies par mājas darbiem? Ļoti rosīgs noskaņojums.

Dvīņi
21. maijs - 20. jūnijs

Labs laiks attiecību stiprināšanai jebkurā jomā. Diena aizritēs sirsnīgā savējo lokā, kopā darbojoties mājas, vai dodoties dabā baudīt ziemas skaistumu.

Vēzis
21. jūnijs - 22. jūlijs

Sportiskas, ziemīgas aktivitātes, pasākumi ar draugiem, ballītes un citas saviesīgās aktivitātes. Kādam iespējama īpaša tikšanās un simpātijas no pirmā acu skatiena.

Lauva
23. jūlijs - 22. augusts

Privātajā dzīvē emocijas dzirkstīs kā šampanietis, jutīsies iedvesmots un parādīsi savu dāsno sirdi. Brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās – būs aizraujoši, bet neko nesasteidz.

Jaunava
23. augusts - 22. septembris

Attiecībās daudz sirsnības un mīlestības. Mīļotais cilvēks sagādās tīkamu pārsteigumu, ģimenē valdīs saskaņa. Brīvajiem ļaudīm kaislību straumes un virpuļi.

Svari
23. septembris - 22. oktobris

Jārīkojas apdomīgi ar finansēm. Reklāmas internetā ļoti vilina tērēties. Kas gan var būt vienkāršāk, kā izdot virtuālo naudu? Ja dodies iepirkties klātienē, izveido sarakstu un tāpat nepērc neko lieku.

Skorpions
23. oktobris - 21. novembris

Domīgs noskaņojums. Varbūt ietekmē apcerīgais Adventes laiks, varbūt žilbinošais sniega baltums – gribas mazliet pasapņot, pafilozofēt. Šodien vēlama mierīga atpūta.

Strēlnieks
22. novembris - 21. decembris

Šo dienu vislabprātāk pavadīsi mājās, jo iekrājušies saimniecības darbi. Kopā ar ģimeni uzposīsi telpas un pagatavosi maltīti. Brīvajiem ļaudīm kāda tikšanās sirdī iemetīs dzirkstelīti.

Mežāzis
22. decembris - 19. janvāris

Filozofisks noskaņojums. Sniegpārslas aiz loga griežas valša ritmā... Gribas daudz mīlestības un sirsnīgu kopā būšanu ar mīļoto cilvēku. Kādam dzīve var uzdāvāt iedvesmojošu tikšanos.

Ūdensvīrs
20. janvāris - 18. februāris

Jāiet sabiedrībā, jāatpūšas. Būsi labā garastāvoklī, dāvāsi smaidus, bārstīsi asprātības, flirtēsi. Un par piekrišanas trūkumu nebūs jāsūdzas. Iespējami sirdslietu piedzīvojumi.

Zivis
19. februāris - 20. marts

Sevis mīlēšanas diena. Palutini sevi ar relaksējošu pirts procedūru, SPA apmeklējumu vai masāžu. Aizej uz teātri, koncertu vai citu kultūras pasākumu.

Uz augšu