Horoskopi

18. aprīlis
Auns
21. marts - 19. aprīlis

Kur un kā varētu nopelnīt vairāk? Kustini “pelēkās šūniņas” un radīsies labas idejas. Ja citi par tām brīnās vai apšauba, neliecies traucēties. Tu pats zināsi labāk, ko un kā darīt!

Vērsis
20. aprīlis - 20. maijs

Piņķerīga diena. Nevajadzētu pārāk klausīties citu viedokļos, kā arī paļauties uz sniegto informāciju. Domā, pārbaudi un visu izvērtē pats. Turklāt kārtīgi. Kā mēdz teikt: dubults neplīst.

Dvīņi
21. maijs - 20. jūnijs

Būs interesantas idejas un pozitīvas emocijas. Darbā un draugu lokā tās gūs atzinību. Tikai neklausies cilvēkos, kas čīkst un žēlojas - tev ar viņiem nav pa ceļam.

Vēzis
21. jūnijs - 22. jūlijs

Pārdomu diena. Meklēsi atbildes uz dažādiem jautājumiem, analizēsi notikumus un cilvēku rīcību. Var nākt jaunas atklāsmes un... pārsteigumi...

Lauva
23. jūlijs - 22. augusts

Aplausi – tas ir jauki, bet svarīgāks tomēr ir tīkams cipars bankas kontā. Ja kaut kas neizdodas vai tu sastopies ar šķēršļiem, neatsakies no iecerēm.

Jaunava
23. augusts - 22. septembris

Šodien ceļš nav pavisam gluds, tāpēc darbojies pēc principa - „palēnām, pamazām”. Tas nekādi neizslēdz iespēju izvirzīties karjerā vai domāt par savu biznesu.

Svari
23. septembris - 22. oktobris

Darbā daudz pienākumu. Iespējama arī vēlme apgūt ko jaunu un paplašināt darbošanos. Lūkojies pēc jauniem sadarbības partneriem, taču izmaiņas lietišķajā jomā veic pamazām.

Skorpions
23. oktobris - 21. novembris

Neapspried nākotnes plānus ar citiem, nepaļaujies uz solījumiem un netērē laiku neauglīgā pļāpāšanā. Kaut esi apdomīgs cilvēks, jāsargās pieņemt straujus lēmumus.

Strēlnieks
22. novembris - 21. decembris

Darbā veiksmīga diena. Dažu brīdi gan gribēsies paslinkot un ieskatīties ceļojumu piedāvājumos. Tuvojas vasariņa... Kādam profesionālie izaicinājumi var saistīties ar ārzemēm.

Mežāzis
22. decembris - 19. janvāris

Būsi patīkams sarunu biedrs, pratīsi uzklausīt un arī iedvesmot. Kolēģi tieksies pēc tavas sabiedrības, un tu būsi priecīgs palīdzēt. Sirsnīgie pateicības vārdi sildīs dvēseli.

Ūdensvīrs
20. janvāris - 18. februāris

Vajag nopietni apdomāt, kas šobrīd dzīvē svarīgi. Varbūt jāizskata mācību kursu, varbūt tūrisma aģentūru piedāvājumi. Vēlme pēc plašiem apvāršņiem. Neierobežo sevi!

Zivis
19. februāris - 20. marts

Darbīga un pozitīva diena. Ar iedvesmu ķerties pie jauniem projektiem, dzīvē ienāks jauni cilvēki, izveidosies interesantas pazīšanās, varbūt uzdzirkstīs pēkšņas, sirdi sildošas simpātijas.

Uz augšu