Sv, 14.08.2022.

Horoskopi

14. augusts
Auns
21. marts - 19. aprīlis

Ar prieku satiksies ar draugiem un iesaistīsies saviesīgās aktivitātēs. Brīvajiem ļaudīm sirsniņā var iekrists simpātiju dzirksts, kas aizdedz liesmas. Labs laiks attiecību veidošanai.

Vērsis
20. aprīlis - 20. maijs

Pirmajā vietā attiecības ģimenē. Ja kaut kas nav pa prātam, runā ar saviem mīļajiem – centies izstāstīt kā jūties un izprast viņus. Atklāta domu apmaiņa radīs pozitīvu gaisotni.

Dvīņi
21. maijs - 20. jūnijs

Pirmajā vietā mājas dzīve. Labprāt pavadīsi laiku ar savējiem un nodosies saimniecības darbiem. Brīvajiem ļaudīm sirdi sildīs mīlestība un romantiskas sajūtas nesīs pus solīti virs zemes.

Vēzis
21. jūnijs - 22. jūlijs

Jāgādā par saticību ar mīļoto un attiecībām jāpiešķiļ jauna dzirkstelīte. Varbūt jūsu uzskati atšķiras, bet vienmēr jau var atrast kompromisu.

Lauva
23. jūlijs - 22. augusts

Sabiedriskās aktivitātes sitīs augstu vilni. Labprāt tiksies ar draugiem un izdomāsi aizraujošas izklaides. Būs pozitīvas emocijas, kas ļaus atpūsties gan no mājas, gan darba pienākumiem.

Jaunava
23. augusts - 22. septembris

Svarīga privātā dzīve – iespējams, vēlēsies, lai tajā kaut kas būtu citādāk. Izrunājies ar mīļoto cilvēku. Brīvajiem ļaudīm dzīve var uzdāvāt bangojošas emocijas.

Svari
23. septembris - 22. oktobris

Šī diena piemērota sabiedriskām un saviesīgām aktivitātēm. Ar prieku piedalīsies izklaides pasākumos. Tāpat arī sekmīgs laiks saimniecības darbiem.

Skorpions
23. oktobris - 21. novembris

Šodien liktenis var uzdāvāt aizraujošu iepazīšanos – flirts un romantiskas tikšanās. Gūsi no tā piepildījumu un garīgo pacēlumu. Tikai uzmanies no nepārdomātas rīcības.

Strēlnieks
22. novembris - 21. decembris

Svarīga attiecību tēma. Brīvajiem ļaudīm iespējas satikt jauku cilvēku, bet pāriem svarīga savstarpējā sapratne un uzticama pleca sajūta līdzās.

Mežāzis
22. decembris - 19. janvāris

Šodien labprāt rosīsies mājas saimniecībā, un viss ies no rokas. Attiecībās ar otro pusīti pozitīvas emocijas, bet brīvajiem ļaudīm piedzīvojumi krāsaini kā taureņa spārns.

Ūdensvīrs
20. janvāris - 18. februāris

Iespējams, līdzšinējā attieksmē pret sirdslietām kaut kas jāpārvērtē un jāizdara secinājumi. Ja par to domāsi, tad atbildes atnāks. Tas arī būs solis pretī patiesai mīlestībai.

Zivis
19. februāris - 20. marts

Šodien ļoti svarīga mīlestības tēma – daudz kaislību, daudz emociju. Paļaujies uz to, ko saka priekšā sirds. Un mazāk uzklausi padomus, kaut arī labi domāti, tie nebūs diez ko noderīgi.

Uz augšu