«Sabres» izcīna pirmo uzvaru šogad (7)

NHL regulārā čempionāta spēlē aizvadītajā naktī uzvaru svinēja Bufalo «Sabres» komanda, kuru pārstāv arī latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons

«Sabres» hokejisti savā laukumā ar 2:1 pieveica Ņūdžersijas «Devils», bet Girgensons nepilnu 18 minūšu laikā izdarīja vienu metienu un veica vienu spēka paņēmienu.

Otrās trešdaļas izskaņā Mets Mulsons atklāja spēles rezultātu, trešā perioda 8. minūtē «Devils» uzbrucējs Maikls Raiders panāca izlīdzinājumu, bet uzvaras vārtus «Sabres» labā trešdaļas 12. minūtē guva Mets D'Agostīni, kuram tie bija pirmie vārti šosezon.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā «Sabres» komanda ar 28 punktiem 42 spēlēs joprojām ieņem pēdējo, 16. vietu.