Gudļevskim reti neveiksmīga spēle AHL (10)

Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārā čempionātā mačā aizvadītajā naktī zaudējumu piedzīvoja Sirakūzas «Crunch» ar Kristeru Gudļevski vārtos.

«Crunch» hokejisti viesos ar 2:5 atzina Ročestras «Americans» komandas pārākumu, bet Gudļevskis jau līdz mača 24. minūtei bija ielaidis četras ripas (0:4), atvairot tikai deviņus metienus no 13.

Viņa vietu vārtos 24. minūtē ieņēma Sedriks Dežardēns, kurš mača turpinājumā tika galā ar desmit no 11 pretinieku metieniem.

Gudļevskis šosezon AHL piedalījies 32 spēlēs, vidēji mačā ielaižot 2,67 ripas un atvairot 90,3% metienu.

AHL Austrumu konferences kopvērtējumā Sirakūzas komanda ar 65 punktiem 68 spēlēs ieņem 12. vietu.

Nākamo maču «Crunch» hokejisti aizvadīs naktī uz sestdienu, kad savā laukumā uzņems Olbani «River Rats» komandu.