Logunovam pokers, «Dinamo Juniors» pieveic «Daugavpili» (6)

Latvijas hokeja virslīgas čempionāta spēlē šovakar «Dinamo Juniors» savā laukumā ar 8:2 sagrāva HK «Daugavpils» komandu.

Lai gan mača sākumā Artūrs Logunovs ar diviem precīziem metieniem izvirzīja mājiniekus vadībā, pirmās trešdaļas beigās Oskars Ancītis un Pāvels Visvaldis Mackevičs-Maņko panāca izlīdzinājumu.

Otrajā periodā Edgars Opuļskis un Romans Romašovs panāca 4:2, bet tad savus trešos vārtus spēlē guva Logunovs. Pēdējās 20 minūtēs Logunovs izcēlās ceturto reizi, bet pa vieniem vārtiem guva arī Iļja Žučkovs un Frenks Razgals, nodrošinot mājiniekiem pārliecinošu uzvaru.

Latvijas virslīgas čempionāta kopvērtējumā «Dinamo Juniors» ar 28 punktiem 18 mačos ieņem ceturto vietu, bet «Daugavpils» ar trim punktiem 19 spēlēs ir pēdējā, sestajā vietā.