Aleksandrs Jerofejevs un Māris Ziediņš rezultatīvi piespēlē

Divas rezultatīvas piespēles Stoktonas «Thunders» sastāvā izdarīja Māris Ziediņš. Savukārt Aleksandrs Jerofejevs Ronaokes ielejas «Vippers» rindās atzīmējās ar vienu rezultatīvu piespēli.

AHL

Uzvaru izcīnīja Krišjāņa Rēdliha pārstāvētā Albanī «River Rats». Viņi ar 3:2 pārspēja Lovellokas «Monsters». Krišjānis Rēdlihs izdarīja trīs metienus uz pretinieku vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficentu -2. Viņš atradās laukumā, kad komanda zaudēja abus vārtus un palīdzēja trīsdesmit otrajā minūtē Albanī realizēt skaitlisko vairākumu.

ECHL

Veiksmīgu spēli Stoktonas «Thunders» rindās atkal aizvadījis Latvijas uzbrucējs Māris Ziediņš. «Thunders» pārliecinoši uzvarēja Beikersfīldas «Condors» 5:1.

Ziediņš divdesmit astotajā minūtē rezultatīvi asistēja, kad Stoktona guva otros vārtus. Trīsdesmit ceturtajā minūtē pēc Ziediņa piespēles Džefs Langs «Thunders» labā guva trešos vārtus.

UHL

Ronaoke ielejas «Vippers» pārspēja Ričmondas «River Dogs» 5:3. Spēles likteni izšķīra trešā trešdaļa, kad Ronaoke guva trīs bez atbildes vārtus. Pēc ilgāka pārtraukuma «Vippers» sastāvā rezultativitātes punktu nopelnīja Aleksandrs Jerofejevs. Viņš precīzi asistēja trīsdesmit septītajā minūtē, kad «Vippers» realizēja skaitlisko vairākumu. Jerofejeva lietderības koeficents +3.

Aleksandrs Jerofejevs šajā sezonā aizvadījis 46 spēles un nopelnījis 24 (6+18) rezultativitātes punktus.

Uzvaru izcīnīja arī Sergeja Durdina pārstāvētā Danberijas «Trashers». Viņi ar 6:4 pārspēja Rokfordas «Ice Hogs». Sergejs Durdins izdarīja vienu metienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficentu +1.