Serģis/Stupelis - otrie, Rupeiks/Kurpnieks - trešie

Pasaules čempionāta otrajā posmā - Horvātijas «Grand Prix» - motokrosā blakusvāģu ekipāžām svētdien latvieši Kristers Serģis/Kaspars Stupelis ierindojās otrajā vietā, bet trešie bija Māris Rupeiks/Haralds Kurpnieks.

Par posma uzvarētājiem kļuva pasaules čempioni Daniels Vilemsens/Svens Verbruge, kas uzvarēja abos braucienos.

Pirmajā braucienā otrie bija Rupeiks/Kurpnieks, bet Serģis/Stupelis - trešie. Savukārt otrajā braucienā otrie bija Serģis/Stupelis, bet trešie - Rupeiks/Kurpnieks.

Vilemsens/Verbruge posmā izcīnīja 50 punktus, bet abas vadošās Latvijas ekipāžas ieguva pa 42 punktiem.

Cita Latvijas ekipāža brāļi Lauris un Jānis Daideri ar 14 punktiem ieņēma 13.vietu.

Kopvērtējumā līderi ir ar 100 punktiem ir pirmo divu posmu uzvarētāji Vilemsens/Verbruge, Serģis/Stupelis ar 64 punktiem ir otrie, Rupeiks/Kurpnieks ar 54 punktiem - sestie, bet Daideru kontā 16 punkti un 18.pozīcija.