Tūristi drīz arī slepkavos un izvaros, bažījas Valmieras «tēvzemieši»

Reaģējot uz [s:19170], politiskās apvienības «Tēvzemei un Brīvībai»/LNNK (TB/LNNK) Valmieras grupa norāda: ja Latvijas iedzīvotāji nevēlas, lai nākotnē šādi tūristi izdara slepkavības un izvarošanas, pret viņiem jāvēršas ar visu likuma bardzību.

TB/LNNK Valmieras grupa vērsusies pie partijas valdes ar aicinājumu rūpīgi sekot līdzi notikumu gaitas virzībai saistībā ar uzbrukumu policistam, portālu «Apollo» informēja apvienības Valmieras grupas vadītājs Romāns Naudiņš.

«Apvienības TB/LNNK Valmieras grupa uzskata, ka minētais gadījums ir pēdējais piliens latviešu tautas pacietības traukā. Mēs pietiekami ilgi esam bijuši pacietīgi un izrādījuši viesmīlību un iecietību pret viesiem, kuri zaimo mūsu svētumus un atļaujas par mums ņirgāties,» paziņoja Naudiņš. «Esmu pārliecināts, ka gadījumā, ja jau iepriekš par dabisko vajadzību apmierināšanu vai ģenitāliju izrādīšanu Rīgā pie Brīvības pieminekļa mēs ar visu likuma bardzību būtu vērsušies pret tiem, kurus pat par cilvēkiem grūti nosaukt, tad līdz pēdējam notikumam — uzbrukumam policijas darbiniekam — iespējams, nebūtu nonācis.»

TB/LNNK Valmieras grupa aicina Latvijas iedzīvotājus būt aktīvākiem un par pārkāpumiem, kurus izdara viesi no Lielbritānijas, nekavējoties ziņot policijai, lai tā var attiecīgi rīkoties. «Ja mēs nevēlamies, ka šie «atpūtas bez robežām» tīkotāji nesāk mūs nogalināt un izvarot sievietes, tad jādod skaidrs un nepārprotams signāls — mūsu galvaspilsēta un Latvija ir viesmīlīga tikai tiem, kas ciena mūsu valsti, tās iedzīvotājus, kultūru un tradīcijas. Kas paši to nesaprot, tiem jānodrošina attiecīga «skola». Un nevajag satraukties, ja tas samazinās lētas izklaides tīkotāju skaitu un izklaides vietu ieņēmumus,» uzsvēra Valmieras grupas vadītājs.

Vienlaikus TB/LNNK Valmieras grupa rosina atbildīgajām iestādēm parūpēties par informācijas apmaiņu ar britu kolēģiem, lai Latvija laikus saņemtu informāciju par aizdomīgām personām, kuras izklaides nolūkā plāno apmeklēt Latviju, arī par šo personu iepriekš izdarītajiem pārkāpumiem un noziegumiem.

Uz augšu